» »

[Linux] pomeri uporabnika

[Linux] pomeri uporabnika

fx ::

Mene zanima kako lahko en Live linux oklestim do te mere da deluje samo v text načinu in ima samo eno beležnico in prevajalnik za C++.

Lp,

20sdfj093f ::

Poskusi z ZipSlack, kakšen manual se tudi najde na strani pomoje.


LP

fx ::

freeze hvala za info zadeva že v osnovi zadostuje mojim potrebam samo ima pa vseeno eno napako ni live.

Če kdo pozna podobno zadevo in je live mi naj sporoči.

Razmišljal sem da bi uzporabil slo-tech linux samo bi mi moral nekdo povedati ali pa pokazati kako se tega lotim da oklestim linux do te mere kot jaz želim in ne potrebujem ne vem kako opti

Lp,

Gandalfar ::

pac vzames morphix pa morphing-morphix livecd pa si ga naredis ane :) Ce ne gre najdes na ircu brendna na #morphix na freenodu pa ti bo pomagal :)

fx ::

A morphix moram imet nameščen če želim narediti LiveCD oz. kako se k temu spraviti? Ker res se mi ne sanja.

Lp,

mile ::

fx ::

Mogoče sem tečen ampak morphix mi je blizu ker sem veliko v šoli in doma z njim del (seveda s pomočjo Slo-tech linux) zato bi na njem ostal. Zato bi vas lepo prosil da mi vse razložite kako in kaj?

OK. Kaj moram sedaj si namestiti na disk ali pa ni potrebno nič?

Lp,

Daedalus ::

Ma morphix wiki. Tam piše večina, ostalo pa njihov irc kanal. In ja, za frizirat morphixa boš rabil met nameščen en debian based sistem, IIRC.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

fx ::

Vsem hvala za trud, so mi malo prej sporočili da je lahko OS na disku to pa imam že vse narejeno.

Lp,

Gandalfar ::

Daedalus: ne rabis,morphing morphix je livecd :)


rabis pa HD

fx ::

Gandalfar kaj pa potem samo potrebuješ? Morphing morphix zapečeš na CD in zadevo začneš frizirat?

Lp,

Daedalus ::

RTFM!

:\
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech linux?

Oddelek: Operacijski sistemi
71792 (1096) zigaurbajs
»

Predladajte mi linux sistem, kateri se boota iz usb kljucka.

Oddelek: Operacijski sistemi
171977 (1507) Jst
»

Novi Slo-Tech Linux

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
392963 (2963) Kaboom
»

Namestitev Linuxa...

Oddelek: Operacijski sistemi
271534 (1325) jype

Več podobnih tem