» »

Windows install problem in cudno deloavnje...

Windows install problem in cudno deloavnje...

Primoz78 ::

Nevem na koga se obrnit pa sem se odlocil kar tle vprasat (kljub temu, da bodo nekateri imeli precej nepotrebnih pripomb). Pred cca. 1 mesecem sem menjal CPU in zaceli so se mi pojavljat problemi. Hotel sem na novo nalozit windowse pa ni slo in ni slo...vedno se mi instalacija ustavila, CD-ROM-a ne zazna vec in me vprasa za drugi source. Ko hocem dolociti drugi source za install file mi tisti raziskovalec ne prikazuje pravilno...CD-ROMa ni in tudi ostale particije mi cudno prikazuje (pomanjkljivo oznacenene, itd.). To sem probal ene 10x a mi vedno isto javi. Edino kar gre skoz je instalacija z Windowsi, ki sem si jih sam porihtal z Nlite programom...a tudi tu se mi pojavi napaka, Quick launch vrstice nikakor ne morem ustvariti...vedno mi javlja napako, da je ne more ustvariti...povezave za ADSL ne morem uspostavit (javi, da je premalo rama ali premalo prostora na disku)...veckrat pa ze preden pride instalacija do konca dobim blue screen-e. Enkrat mi je celo uspelo namestiti windowse a so se dogajali precejsnji problemi kot npr. instalacija gonilnikov (graficna, maticna,...) niso sli do konca skoz, ker kao windowsi niso pustili spreminjat registrov, firefox mi je na vsake 5 minut javljal napako (not responding)...probal sem tudi default nastavitve tako CPU-ja kot RAM-ov a ni pomagalo...vse mozne delilnike za ram sem probal...no CPU dela stabilno (preverjeno Prime95 8h+)...rami pa mi javljajo napake v memtestu tudi pri vseh moznih delilnikih, tudi pri 1:1 (FSB 200-310 vse sem probal). Zamenjal sem ze kable od diska in od CD-ROM-a, danes bom probal z drugimi rami...a se komu sanja "kdo" bi lahko bil krivec za te napake?

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

poweroff ::

Morda RAM? Poiskusi memtest. LiveCD od Ubuntuja se mi zdi, da ga ima.
sudo poweroff

Primoz78 ::

Memtest mam integriran v BIOS-u tako da bom kar to probal...sam cudno, z prejsnjim CPU-jem (opty 146) je delal BP na 307....z Opty-jem 165 pa no way...pod nobenimi pogoji ne dela...:\ je pa res, da je tudi kolegu enak ram kot mej zacel delat probleme kar naenkrat in je uveljavljal RMA in tudi dubu novega. Danes si bom sposodu druge rame pa sprobal ce je to to...da izkljucim enega morebitnega krivca...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

cypher ::

Yo.
Imam problem z Windows Installerjem. Ko poskušam kaj inštalirat, se odpre sporočilo, ki pravi: The Windows Installer Service could not be accessed. This can occur if you are running Windows in safe mode, or if the Windows Installer is not correctly Installed. Contact your support personnel for assistance.
Windowsi delujejo v normalnem načinu, pa tudi Windows Installer sem ponovno namestil, pa ne pomaga. Mogoče kdo ve, v čem je problem?
Hvala
Superior


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 BSOD memory_management

Oddelek: Operacijski sistemi
92334 (1865) slovo
»

1152: error exctracting to the temporary location

Oddelek: Pomoč in nasveti
292837 (2514) JOKER
»

Problem pri inštalaciji Windowsov -nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
152818 (2495) Anonimnež
»

ali je crknila plosca ali procesor... kako ugotoviti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141434 (1153) bf4ed
»

Windows Installer problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
62122 (2049) Myth

Več podobnih tem