» »

Kateri CD-RW 24x mi priporočate?

Kateri CD-RW 24x mi priporočate?

damirj79 ::

Sej piše u naslovu, ma useeno: ne morem se odločiti med Teacom 24x in Plextorjem 24x. Mogoče pa je kateri drugi bolj pametna izbira? Ideje in izkušnje zaželjeni.

TNX

Prjatu ::

Ja jst 24x modela nimam, drugače pa prisegam na Plextorja, res je par tisočakov dražji, samo pomoje da se splača. Ma pa 24x model tud dveletno garancijo, ne vem pa kako je z Teacom.
Something else is controlling me!

yjj ::

Trenutno je najboljša izbira TEAC, ki ni predrag, ter je zelo robusten, drugače pa je Plexor najboljši, vendar žal ima visoko ceno

Tomi ::

Jaz imam doma Teaca 24x, in sem z njim zelo zadovoljen.
Tako da ti svetujem tega.
metrodusa.blogspot.com

Maximus ::

Ce denar ni ovira in ti ni skoda dat ene 10 k več potem Plextor, drgac pa TEAC.

LP!

jeggy ::

Včeraj sem nabavil Lite-On 24x/10x/40x ( 35 ksit ).
Pekač dela super. Med pečenjem sem probal igrat Wolfensteina, pa je vseeno posnel CD brez napak.
Preberi si test na : Lite-On 24x/10x/40x

AlienRex ::

Tudi jaz ti predlagam Liteona. Ce pa izbiras samo med Teacom in Plextorjem, potem vzemi Plextorja.
Preberi si review na cdrinfo.com, potem pa se odloci kaj ti ustreza (branje in pisanje zascitenih CD, hitrost branja poskodovanih CDjev, ripanje...).
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Dami ::

Folk, v avstriji se že dobi lite-on 32x za okol 2600šilingov!!
Link!
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

damirj79 ::

Imel sem možnost provat oba pekača, se pravi teaca in plextorja, sam razlike nism videl nobene, tko da me samo zanima če je plextor vreden 10 jurju več oz. bolj točno teac je 44k sit, plextor pa 50k sit.Bom pa obveznu kupil pri nas, k se mi ne da jeb** z garancijo u tujini. Avstrija pa sploh odpade k sm iz Nove Gorice...

rc-car ::

Jest mam TEACa 16x.
TEACi so sigurno najboljsa izbira, so dobri, pecejo vse no-name cedej, cdji se lepo berejo povsod..
Plextor je ziher najboljsa firma za pecice, sam je drazja in ziher ne bo tako lepo pekel na cenejse cedeje kot TEAC...

Ce imas diner, pol kupi Plextorja, jest bi vzel TEACa.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Paramedic ::

Ti kr TEACa kup, se dost bolj splača, čeprav Plextorjeve kvalitete ne oporekam. Je pa Teac 24x že za 34k, medtem ko je Plextor ene 10k dražji. Mam Teaca 24x in res mu nimam kaj očitati, čisto ničesar. Pa znano je, da Teacovi pogoni imajo nasploh hitrejše dostopne čase. DAC je pa 17x, seveda brez napake.
End transmission.

Zgodovina sprememb…

damirj79 ::

OK tnx usem, mislim da bom uzel kr teaca (mislite ali veste?! ;) Jonas Ž. :)) )Ne ne, vem da bom uzel Teac-a.

the_unborn ::

Alo, jst si tut nameravam ubost eno 24x pecko. Kje dobim teac-a najcenejs?

Amon Raa ::

Jah Plextor-ja al pa Teac-a se se najbols splaca. Teacov je okol 30 tisoc, Plextor pa 50. Tko da ce mas dnar, pol kr Plextorja uzem>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
613996 (3256) Oblivion
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515182 (4495) wilecoyot
»

Kateri Cd Rw kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231750 (1239) EriNok
»

Kateri pekač kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
351842 (1394) Dami
»

CD rekorder - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
181364 (1082) Boky

Več podobnih tem