» »

tiho hlajenje graficne karte msi 7600gt

tiho hlajenje graficne karte msi 7600gt

gregor ::

Pozdravljeni.

Kaj priporocate za tiho hlajenje graficne:

MSI 7600GT

Hvala

LP

dxx ::

=Exceed= ::

BTW link je za 7600GS ki je že hlajena pasivno in je tiha;)
Lahko pa pri e-misiji kupiš tole 7600GT

Deluje BP


Lep dan

Trdi ::

Menda, da tisti Zalman z najnižjimi vrtljaji ohladi enako kot nekaj drugih, povsem pasivnih rešitev. Veste, kaj me zanima? Prvo, videl sem podatke, kako vroči so lahko procesorji, to se giba od 65-70 recimo v povprečju trenutno. Ampak kaj pa grafične? So kje podatki, kako vroče so pa lahko te? Ker sem videl v nekih testih podatke o 95, 100, 110 in celo več stopinjah. A je to v redu? Kje bi se kaj več izvedelo o tem?

Kot drugo, kaj vse se lahko pasivno hladi (zračno oz. s heat sinki)? Katere so rešitve za doseganje tega? S temle menda dosega 7900GT maksimalno 71 stopinj pri polni obremenitvi. Vendar ta kartica je precej hladna v primerjavi z ostlaimi, saj porabi relativno malo energije. Verjetno se najboljših modelov ne da pasivno hladiti s komercialno dostopnimi pasivnimi rešitvami? Se obeta splavitev energetsko varčnejših (hladnejših) GPU-jev v prihodnje?
Trdota d.o.o.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trdi ()

Spike Edin ::

Lp!
Jst sm kupil naslednji hladilnik za grafo KLIK pa lahko rečem da dobro opravlja svoje delo. Tako da priporočam.
The PC Doctor

Veron ::

da ne odpiram nove teme:

Imam gigabyte 7600GT in želim nov hladilnik, ke rmi je artic-cooling silencer serije zelo všeč, me zanima če je ker model ki bi pasal na to grafo?

MAX34216 ::

vprašanje za tiste ki imate msi 7600gt z ventom, in ste gor dali zalmana vf700 ali celo mogoče že vf900, zanima me, če tisti hladilniki za rame pašejo gor? ali je problem s prostorom?

Veron ::

kolko vem tisti headsticki pri vf700 (meu sm na 9800xt) so 4 rahlo tanši 4 pa nekoliko višji, tako da tisti tanši bi moral brezproblema pasat

cole-22 ::

vf700 ima 100% vse enake velikosti! Sem imel sam vf700!
LINK

Drugač je pa logično, da če jih dajo zraven qulerja in da, če je quler kompatibilen z grafo, da bodo tudi hladilnički gor pasal :\

MAX34216 ::

ja sej to je res, maš prav, samo nekje sem neki slučajno zasledil, da je imel nekdo težave okoli tega...

no v glavnem, danes oz. jutri dobim vf900, pa bomo videli kako vroče oz. hladno bo sedaj moji 7600gt...:)) 8-)

Veron ::

cole-22 jst ko sem kupil vf700cu, sem dobil 4 take kot si dal slikco in 4 višje.. (večje)

simnov ::

kaj menite a se gigabyte 7600gt silent pipe 2 kaj pregreva

OldSkul ::

Jaz imam MSi 7600gt, ki je hlajena samo pasivno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mnenje o tej konfriguraciji AMD64-6600gt

Oddelek: Kaj kupiti
242534 (2167) Depatres
»

MSI Geforce 6200 AGP 128Mb za 20.500

Oddelek: Strojna oprema
111004 (948) mtosev
»

HIS Excalibur 9800 Pro IceQ - kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
81127 (1002) Big_Al
»

MSI Geforce 5900SP 128Mb

Oddelek: Strojna oprema
71008 (898) Lazy
»

Kje v Sloveniji bi našel GeForce 4 Ti kartice

Oddelek: Kaj kupiti
71198 (1118) viper

Več podobnih tem