» »

HIS Excalibur 9800 Pro IceQ - kje kupiti?

HIS Excalibur 9800 Pro IceQ - kje kupiti?

fahrenGONE ::

Kje pri nas je mozno kupiti tole kartico? Nekaj trgovin ponuja navadne Excalibur brez IceQ, ampak teh nocem. Prevsem me zanima 128MB model.

Linki:
HIS Excalibur IceQ
HIS Excalibur IceQ 9800 Pro review

Ce kdo ve za kaksno online trgovino v EU, ki se ne boji posiljat k nam, je tudi cool. Sam mi ne disi cakat cel teden in razna placila vnaprej. Tudi ce je 10k vec pri nas (kar je pogost pojav!) jo vzamem, ker se mi mudi zaradi DOOM 3 LOL (hello Tron hehe). Jah vem, X800XT/GF6800U so the best za D3, sam za zdaj naj se cene mal ohladijo. :)

MI5Ek- ::

Mogoče tukaj.

fahrenGONE ::

Ja, IN.PU.T je res cool trgovina. :) Sem obiskal veliko ostalih in povsod vidim some neke 'manli' in club3d ... boring...! Hvala za info! Je mogoce pri nas se kaksna trgivina s to kartico?

MEDENA ::

jaz ne bi dajal 66k za tole...vzemi MSI 9800PRO k ma R360....mlacom 55,500

fahrenGONE ::

Ves kaj, tvoj predlog je zelo dober! MSI kot proizvajalca zelo cenim in HIS je dober kvecjemu zaradi inovativnega hlajenja - po drugi strani pa tudi malo brezveze, ce hoces imeti svoje hlajenje. R360 bi bila zelo dobra zadeva, saj bi rad preizkusil z nadgradnjo na XT ( article / forum ). Poleg vsega pa je HSI tezko dobit in IN.PU.T mi se ni odgovoril na email, telefon pa je zgleda skrivnost pri njih. Kaj Mlacom prizna garancijo pri lastni vgrandji?

MEDENA ::

seveda...

fahrenGONE ::

HAHA! E-misija se vedno prodaja Voodoo3! Ko je bil V3 aktualen sem imel TNT2 Ultra... Kupil sem ga pri PCX za 45k SIT in takraj je bil naj naj kartica. Sedaj pa das 100+45k za najboljsi model....

fahrenGONE ::

Ce koga zanima, tukaj je nekaj linkov do MSI kartice:

RX9800PRO-TD128 @ msi.com.tw
RX9800PRO-TD128 @ msicomputer.com
overclockers.co.nz review (MEDENA, hvala za link)

Dobi se jo v RETAIL izvedbi pri MlacoM po ceni 55k SIT. MlacoM je sestavil tudi kratek opis, ki pa pove zelo veliko. :)

Big_Al ::

LANCom - HIS

Pokliči za ceno!!;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

9800 pro v 9800 xt

Oddelek: Navijanje
211519 (1041) Skankulja
»

9800 Pro Kje trenutno kupiti katera se da najbolj poriniti ;=) ? XT mod ?

Oddelek: Kaj kupiti
61092 (752) boha
»

Kje najceneje do 9800pro

Oddelek: Kaj kupiti
161524 (1026) humanoid
»

A je pomembno katero 9800 PRO izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
131760 (1412) vuki
»

Katero grafo bi izbrali ?

Oddelek: Kaj kupiti
7843 (749) Jok3r

Več podobnih tem