» »

Gentoo in Firefox

Gentoo in Firefox

Racko ::

Uporabnik Gentooja sem nekaj mesecev. V zadnjem času, pa se mi je začel sesuvati Firefox. Če odprem recimo 24ur.com mi Firefox crashne, ker predvidevam, da ima že omenjena spletna stran veliko količino podatkov in predvsem flash animacij, ki jih je treba prenesti. Če pa odprem ST (manj krancljanja in fleš animacij), zadeva deluje normalno. Če se mi slučajno Firefox sesuje ob odprtju bolj masivne spletne strani, moram sistem rebootati, in šele potem bo Firefox deloval normalno. Morda kdo ve, v čem bi bil vzrok?

BigWhale ::

emerge --sync in re-emerge firefoxa. Si to ze probal?

zee ::

Adblock Plus pa izklopi swf. Firefox ne mara pretirano flasha, tako v Windowsih kot v Linuxu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Racko ::

@BigWhale: Sem ze probal, nic bolje.

@zee: Flash rabim, saj veliko strani vključuje swfje v svoje vsebine. Čudno se mi zdi prav to, da enkrat dela, enkrat pa ne.

jure1825 ::

Kaj imaš še kakšne drugi extension ki bi lahko povzročal težave? (npr adblock)
Poskusi nardit v firefoxu en nov profile (mislim da je firefox -o ukaz za uni profile manager) brez vsega pa poglej če se tam tudi ruši.
Jaz imam en extension za flash animacije ki mi je zelo všeč - FlashBlock, se ti pokaže ikonca od flasha in pol ti predvaja flash samo če klikneš gor, ampak to ni rešitev tvojega problema.

BigWhale ::

Poglej si se USE flags, meni dela vse brez problema.

ank ::

Si updejtal firefox? Zbriši profil da se naredi novi. Tam neki na koncu piše, da predno začneš prijavljat buge, da naj to narediš. Mogoče bo celo pomagalo.

Racko ::

Sem naredil nov profil in Firefox deluje super. Hvala :8).

luli ::

Naš slučajno 64 bitni proc?

Racko ::

Ne, old Duron Applebred.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187647 (2627) harvey
»

Kako bi downloadal oddajo iz poptv.si?

Oddelek: Omrežja in internet
154296 (4000) 680x0
»

IE 7 ali FF ne predvaja nekaterih video vsebin (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
538154 (7235) HitriPepe
»

Firefox in ena stran

Oddelek: Programska oprema
71072 (935) Pithlit
»

Uporabniki Firefoxa niso za oglaševalce

Oddelek: Novice / Brskalniki
273223 (3223) necromncr

Več podobnih tem