» »

Polita tipkovnica

Polita tipkovnica

Myles ::

Nekaj časa nazaj se mi jepo tipkovnici polil sok.Najprej sem jo fino posesal nato s fenom posušil,a potem tipke niso bile nilkoli več tako odzivne zato sem jo kasneje še razdrl in izpihal s kompresorjem, ker pa tudi to ni pomagalo sem danes odšel po novo,isto kot sem jo že prej imel: LOGITECH UltraX Media . Imam jo dobre štiri ure,nakar mi dekle po nesreči zlije po njej kozarec soka ki sem ga imel ob tipkovnici. Res sem besen kot norec in hkrati žalosten kot otrok. Kaj naj storim, a ma kdo kakšno pametno idejo ja do sčistim ( tipkovnico ne punco) ??? Hvala[:(

Timmah ::

tipkovnico odpri in scisti z alkoholom (pa ne z pirom :D )
tam kjer so kontakti ... ah kr use spucej pa bo pa ne pij vec soka vids da skoduje >:D
donde esta francesca

stromar ::

Razstavi tipkovnico in odstrani elektroniko (folijo, tiskano vezje, kabel). Ostane ti le še plastika (ohišje + tipke) katero daš namakat nekaj ur v vodo, nato pa temeljito spereš.

Potem jo posuši. Če se še vedno zatika, odstrani vse tipke in ponovi zgornji postopek

Lp

McBoby ::

Isto sam naredil pred letom. Vezje stran, vse ostalo po delih pa v bano namakat. Je pa bla voda usrana pa kucine plavale :P .Še dons po letu dni dela bp in kmalu jo bo treba spet namočit, ker se otroc velik slinjo po njej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polit laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
252933 (1557) markoxxx
»

Pranje računalniških komponent

Oddelek: Pomoč in nasveti
366102 (4346) erex
»

laptop polil- tipkovnica ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
216222 (3733) ttommy
»

čiščenje tipkovnice prenosnika

Oddelek: Strojna oprema
62880 (2811) tomaz-
»

polil tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
10774 (654) Fury

Več podobnih tem