» »

Free tycoon-i

Free tycoon-i

Nejc Pintar ::

Iščem free tycoon igre, ker sem tycoon lover.:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

BigWhale ::

openTTD

;)

Nejc Pintar ::

Sem se ga že naveličal:)
Lahko je biti prvi, če si edini!

ahac ::

Lies!
TTD se je nemogoče naveličat. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PrimozR ::

I agree. Sicer ga že dolgo nisem špilal, a še vedno. Transport tycoon je ena najboljših iger, blizu pride tudi Railroad tycoon 2, a ni free.

Cofko Cof ::

U mater kolk sm to preigrov. Na koncu je biv računalnik kr pržgan pa je igra sama lavfala, ker sem mel že vse postavlen. Sam na vsake tolk časa sem pogledov, da sem zamenjov pokvarjene zadeve z novimi :D

Mam clo še ene original špile, še prov u škatlah. Če je kdo zainteresiran nj pove :D
Ars longa,vita brevis.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

OpenTTD ima opcijo, da se vozila sama avtomatsko zamenjajo, ko dosezejo svojo zivljensko dobo, ce je na racunu dovolj denarja. ;) Works like a charm! Pa progo lahko na prakticno vsakem terenu postavis, kakor tudi zgradbe. Izboljsav od 'navadnega' TTD je precej.

Ena izmed najbolj cool je pa convert tool, ki ti obstojeco zeleznico konvertira v monorail ali pa maglev... ;> Nic ne rabis podirat, samo s toolom kliknes, oznacis in woohoo. Pred tem se vlak v depo zapeljes, prodas vlak, konvertiras depo in naredis monorail/maglev kompozicijo, ki obdrzi order list prejsnjega vlaka. Aja, pa delnice drugih podjetij lahko kupujes in jih prevzemas...

OpenTTD simply rocks ;)

Cofko Cof ::

Vedno sem rad sam vlekel proge :D OpenTTD nisem igral, takrat ga še ni bilo. Sedaj pa se mi tako ne da več.
Ars longa,vita brevis.

ahac ::

Avtomatsko menjavo vozil bi lahko še mal izboljšal.. imaš možnost, da vsa vozila določenega modela zamenjaš za nove.. in možnost, da ti stare avtomatsko menja za nove (isti model).
Ampak ni pa možnosti, da bi ti samo stara vozila zamenjal za nove modele medtem, ko bi ostale pustil na miru. No ja.. sej pri tolk denarja, kot se ga da zaslužit to ni problem. :P

Je pa super, da se postaje lahko poljubno kombinira in povečuje.. to v navadnem TTD tudi ni bilo možno.

A ste igral tistega naslednika TTD? Ne vem naslova, ampak je od istega avtorja. Laufa na pogonu Rollercoaster Tycoona, ampak gradi se pa transport. Tam mi je bilo zelo všeč, ker lahko delaš ovinke in postaje pod zemljo... pa tudi razne tramvaje, itd.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PrimozR ::

Locomotion. Googlanje za Chris Sawyer pomaga (prvi zadetek je njegova stran v opisu pa piše 'creator of Transport Tycoon, Rolercoaster Tycoon and Locomotion).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ekonomske(gospodarske) igre

Oddelek: Igre
101082 (711) ahac
»

Open Transport Tycoon Deluxe

Oddelek: Igre
433580 (1183) >JJ<
»

Igra gradnja mesta...

Oddelek: Igre
184048 (3400) Unknown_001
»

Poslovna simulacija

Oddelek: Igre
121437 (1217) BendeR
»

katero strateško igro? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539384 (8289) poluks

Več podobnih tem