» »

Modelarske trgovine v LJ?

Modelarske trgovine v LJ?

Bojevnik ::

Mladi tehnik na trubarjevi so zaprli pa me zanima, če je kje v LJubljani še kakšna modelarska trgovina, ker sem spraskal ekran mobitela, in rabim zelo fin smirkov papir (šmirgl papir).

Doman ::

2000 premalo fin?

Bojevnik ::

sorry ne poznam oznak, to ti prodajaš ali poznaš kakšno trgovino?

ŽirC ::

Mladi tehnik pod emporiumom, mibomodeli, ...


Lp, ŽirC
aks.rula.org

stromar ::

Raje uporabi pulir pasto za displaye, ker če boš drgnil s šmirgel papirjem bo le še slabše. Conrad jo ima, verjetno pa bi jo kje dobil 5x ceneje

Lp

DjJuvan ::

Vem da je tema že zelo stara... vendar je vprašanje praktično isto. So kakšne modelarske štacune v LJ ali okolici, kjer bi se dalo dobiti tanke vezane plošče? Eno (Mibomodeli) sem sicer našel v Logatcu, ampak preden se zapeljem tja, bi rad vedel, če kaj takega obstaja tudi v osrednji Sloveniji.

pegasus ::

Težka je modelarska v zadnjem času ... Mibo še živi, ostali so že bolj ali manj zaprli. Preden greš v Logatec, pokliči, da bo nekdo tam.
Če iščes samo les, poglej še trgovine kot so hobiles na brnčičevi in podobne.

DjJuvan ::

Bom sicer šel pogledat na brnčičevo... ampak nekak dvomim, da imajo 2mm debele vezane plošče. Drgač pa hvala za info.

Dag ::

Bauhaus ima eno polico z modelarskim lesom, nazadnje je bila v bližini pulta za razrez lesa. Mogoče bi tudi Slovenijales (Vižmarje, Brnčičeva) kaj imel.

pi pawr ::

Pod emporiumom v LJ BTC je trgovina Delko in Mladi tehnik. Slednja ima tak material na zalogi.

DjJuvan ::

BTW, Mladi tehnik v BTCju je zaprt. Delko ima le par 100mmx1500mm dilc. Tako da mi preostane le še brnčičeva, ali pa Logatec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prozorna cev?

Oddelek: Loža
121638 (1297) Padly88
»

Motorčki in kolesa; kje kupiti?

Oddelek: Šport
114044 (3242) borisk
»

Avtomobilček

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111761 (1515) Azrael
»

RC letala, itd...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72485 (2368) Jackal
»

Model letala

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72360 (2220) Jackal

Več podobnih tem