» »

ISDN 2kanala--različni providerji

ISDN 2kanala--različni providerji

borutzi ::

Zanima me kaj se zgodi če se z vsakim kanalom connectam na drugega providerja. Ali se bo prepustnost podvojila ali bo upostevalo samo en connect?
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

BigFoot ::

probej pa boš vidu
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Andor ::

A ti pusti istočasno se iz iste mašine na dveh različnih kanalih se konektat na dva različna providerja (npr Siol pa Volja) !?? Več kot 128 k itak ne boš dobil.
---Never send a monkey to do a man\'s job---

alien-w ::

Men se poveze na oba, vsak s 64k sam ne vem, kako jih potem uporablja... bom mal preiskal zadevo.

SasoS ::

Močno, močno dvomim da lahko potem izkoristiš 128K. Zato ker dobiš 2 ipja...promet se drugače routa...in sploh. Če bi se mal potrudu bi pomoje lah naštimu 2 različna prenosa, vsak po 64K, nikakor pa ne morš dobit en prenos, ki bi vleku 128K

alien-w ::

Hja, sem probal, pa zadeve uporablja samo enga providerja, drugega pa ne. Uporablja pa tistega, ki si ga kasneje vklopil...

SasoS ::

to je zato ker se ti default gateway tako naštima...če bi ročno naštimal routing, pol bi štimal tko k sm jest gor napisu...ampak itak, kaj ti bo to koristl :D

rc-car ::

Ka pa ce bi pri volji naredil dva racuna in prek teh dveh dvojno surfal? Ker prek enega racuna na volji ne mores z dvema linijama na net..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

borutzi ::

Naštimal sem si callback prek dveh linij in deluje :-). Fora je sam u tem da uporabis PAP namesto CHAPa
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

AvAkI ::

Mam ISDN in bi uporabu 2 kanala. Imam 2 gesli od ARNESA in 2 gesli od VOLJE. Kako lahko to povezem, da dobim 128k!=!=HELP!!!!!!

LP Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN dual 128K

Oddelek: Omrežja in internet
13848 (655) Predator
»

ISDN 128k >>> (2kanala)

Oddelek: Omrežja in internet
191375 (1086) borutzi
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251910 (1360) Bane_
»

WinXP: problem z dual ISDNom

Oddelek: Pomoč in nasveti
6808 (759) Sodom
»

Prenosi pri ISDN-u

Oddelek: Omrežja in internet
341544 (1143) rabbit_zek

Več podobnih tem