» »

FANTJE POMAGAJTE!!!

FANTJE POMAGAJTE!!!

JORGE860 ::

CIAO!!!

Najprej en lep pozdrav vsem carjem na temu forumu, mam pa eno manjšo pobožno željo...
V glavnem problem je:
- 4 compi
- router

V glavnem edino z mojega compa ne vidim nobenega od ostalih compov, vsi ostali pa me lahko vidijo, le povezati z mano se ne morejo. Lahko jih vse ping-am, oni pa mene, smo v istem WORKGROUP-u, vse v TCP properties je nastavljeno avtomatsko preko routerja, vsi mamo dostop do neta, probal sem že vse živo... nastavil vsakemu posebej svoj IP, Subnet Mask v glavnem nimam pojma zakaj sam moj comp serje, pri vseh ostalih pa ni nobenega problema...
zakaj hudiča ne morem do nobenega drugega compa, če me vsi vidijo in ping-ajo???????
Ni mi logočno, ker po moje je z mrežno vse ok, zakaj mi potem neki teži z nekimi administratorskimi pravicami in napiše, da NETWORK PATH WAS NOT FOUND, če se lahko ping-amo!!!

Prosim fantje za pomoč!!

1000xhvala

AJD LP JORGE:O
SCIO ME NIHIL SCIRE!

Matri[X] ::

Pozdravljen na forumu. Probaj se povezat direktno na IP problematicnega racunalnika, torej \\192.168.1.5 (primer). Naslov vpisi v Windows/Internet Explorer.

Priporocam ti tudi, da spremenis ime teme na kaj bolj razumljivega in ne uporabljas velikih crk, ker niso moderne. Tako bos lazje in hitreje prisel do zeljenega odgovora.

muzičar ::

samo tako informativno (čerav je lahko tudi v temu problem): Kakšni UTP kabli se vam motajo po bajti?

MTm2H37rqt7B ::

Cat 5e

blurp ::

mogoce kak firewall kaj blokira

rontajzel ::

mel sm isti problem --> požarca dej na off pa bo takoj delal (vsaj men)
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100Mbps ali 10Mbps (40m kabli)

Oddelek: Omrežja in internet
322234 (1714) balocom
»

Prekinjanje interneta (modem se sesuje)

Oddelek: Omrežja in internet
463308 (2364) marky007

Kompletna pomoč za Emule uporabnike (porti, Emule, zaščita)

Oddelek: Omrežja in internet
1012777 (10933) jurre
»

Pingo 2.0

Oddelek: Operacijski sistemi
121383 (1172) BigWhale

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547653 (5117) Enzo77

Več podobnih tem