» »

Kaj menite o Sony Ericsson W800i?

Kaj menite o Sony Ericsson W800i?

Tomaž ::

Mene zanima vaša ocena telefona Sony Ericsson W800i (priročnost,uporabnost,funkcije,prenos datotek med telefonom in računalnikom,itd.).
  • spremenil: Tomaž ()

Oxford ::

1. Super slušalke!! Toda malo nerodne, ker se jih priključi na telefon preko posebenga konektorja. Če pa si nabaviš klasičen podaljšek, potem so uporabne tudi za tvoj MP3.
2. Kot walkman za v naravo/sprehode je po moje pretežak - uporabi raje klasičen mp3 player.
3. Brez težav prenašaš fajle gor in dol na w800i (USB 2.0)
4. Za razliko od starejših SE, je uporabniški vmesnik hitrejši.
5. Enostaven update firmaware-a. Čeprav vsaj meni ni hotel pobrati najnovejšega, ki je še malo bolj sfriziran.
6. 512 MB kartica je ogromna, če mp3-je malo zmanjšaš.
7. Najboljša zadeva pa je, da polnilca sploh ne uporabljam, ker za to služi kar USB povezovalni kabel na računalnik.
8. Baterija je precej trpežna.
9. Sinhronizacija z Outlookom rulz.
10. Fotoaparat je super, kar se tiče resolucije, toda malo počasen. Najnovejši firmaware (ki ga zaenkrat ne morem potegniti s spleta) je to baje izboljšal. Lučka, ki nadomešča flash je sicer super, toda njen domet je v precej temnem prostoru razumljivo slab. Slike zunaj pa so: 8-O - za fotoaparat na mobilniku.
11. In še to: telefon je MAJHEN! 8-)

jurre ::

jaz ga imam, strinjam se s oxfordom. Dost majhnen, lahek, slike so super (sploh ce je ok svetloba), opreme je velik zraven, slusalke so zakon, kartica je tudi dovolj velika, baterija zdrzi tudi 1 teden ce ga bolj mal uporabljas..

Tomaž ::

kaj pa je že kdo probal prenes igre iz računalnika na telefon?

Oxford ::

Sem poskusil. Pač enostavno presnameš .JAR datoteko v telefon. Če se ne motim, jo nato v upravljalniku datotek telefon prepozna kot aplikacijo in te vpraša, kam naj jo shrani: pod "Aplikacije" ali pod "Igre". Easy as that!

jurre ::

vse se da enostavno kopirat, ker ti racunalnik prepozna telefon kot nov pogon, se pravi ce imas XPje ne rabis nobenih driverjov, samo zazna pogon pa kopiras gor:D isto je za glasbo, imas ze narejeno mapo, igre in programe skopiras v mapo ostalo potem jih pa lahko na telefonu prestavis oz ti ob prvem zagonu sam prestavi

ivanuscha ::

A pa se splača dat par jurjev več od k750i?

TaBoLjI ::

Mene pa zanima ali w800i ali w900i in zakaj.
Kar je res je res...in to ni laž :)

Stepni Volk ::

Imaš še novinca: W700.

Zaradi zgodovinskih in sodobnejših razlogov, Sony-ev ne kupujem. A ker je vmes še meni ljubi Ericsson, bi se morda otoplil za W950.
Zakaj?
Ne da se mi s seboj nositi več različnih napravic. Klik(Simbian, 4Gb spomina...)

Seveda ne za polno ceno.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811946 (9205) Mesar
»

Sony Ericsson postal Sonyjeva podružnica

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
94549 (3709) pleomax
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929415 (6016) globoko grlo
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91390 (1101) Keyser Soze
»

telefon kot spletna kamera, kateri program?

Oddelek: Programska oprema
112386 (1873) Jan987

Več podobnih tem