» »

Problemi z graficno kartico

Problemi z graficno kartico

Primoz1979 ::

Imam en velik problem:
moja konfiguracija: QDI maticna, 265 MB SDRAM, graficna ABIT Siluro GF4 Ti4200, 40 GB, AMD Duron 1200 MHz, originalni Windows XP+SP2.Instaliram driverje za graficno in zadnji DirectX in v ukazno vrstico vnesem dxdiag. Kliknem Test DirectDraw, takrat mi se normalno dela, ko stestiram TestDirect3D, od racunalnika ni ne bu ne mu-moram ga resetirat. Probal sem z drugo konfiguracijo: AsRock maticna in 265 DDRAM, na novo instaliral Windowse in SP2, poskusil z dvojimi razlicnimi driverji ( od Nvidie in Abita ), vendar je problem se vecji-hocem pogledat film, dvakrat kliknem na ikono in se mi racunalnik resetira???????? Spet zazenem dxdiag in dam Test DirectDraw-racunalnik se mi resetira sam od sebe??????????????????? Se eno vprasanje; imam piratski AVID ( za video montazo ), ga zazenem in se mi ustavi pri initializing OpenGL effects. Koliko( in ce) ima to kaj veze z graficno???? Sicer sumim na dvoje: ali je zanic graficna ali pa je napajalnik presibek ( 250 W )???? Na k.... mi gre ker ne morem igrat nobene igre....
lp, primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrzovanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
271662 (1261) R-H-O
»

cuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5796 (747) _Prince_
»

POMOČ! V igri se "ugasne" monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
171317 (1109) pivo
»

Radeon crknu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131004 (699) _Dejan_
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231532 (1231) SkyNet

Več podobnih tem