» »

Surfanje pod Anonimnim IP

Surfanje pod Anonimnim IP

Maribor ::

Pred čaom sem na enem forumu zasledil stran, preko katere surfaš z nekim drugim IP naslovom - potem sem preveril je nemški. Ima še kdo to stran morda ? Ali pa katero drugo. Sem na enem večjem slo forumu dobil BAN, ker sem izrazil mnenje vsakega Slovenca :)
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

boych ::

Uporabi kaki proxy server!
Ali pa si naloži Hide IP program, ki te pač avtomatsko usmerja preko različnih proxyijev.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

BlazP ::

Jasno in glasno so ti pokazali, da te nocejo tam, ti pa se se vedno silis tja?

Maribor ::

@BlazP

Moj problem je kam silim in kam ne. Zaradi te zadeve so banirali še kakega uporabnika. Dobil sem sicer nekaj dnevni ban, ampak to zdaj ni pomembno.
Moja odločitev je kaj bom počel, kje in kako dolgo.

A je prav ?
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

Dark Angel ::

Maribor:
Še en script-kidie ki bi rad pizdarije anonimno po netu delal? :O

Ne pozabi da skoraj vsi proxiji logirajo promet čez njih (tisti ki jih ne itak nisi tebi dostopni...). Tako da ti "anonimno" surfanje (in počenjanje ostalih peeezdarij) nič ne koristi ker so še vedno logi na samih proxijih...

Tko da vzem kakšno knjigo raj v roke pa bo mogoče še kdaj kaj iz tebe... :\ mogoče...

l0max ::

tor nima nobenih logov in preko njega lahko surfa vsak.
While there might be Gates to heaven, there are for sure Windows to hell.

#000000 ::

Tale tor mi je pa kr uredu zadeva, vendar je srfanje obupno počasno, kot da bi bil na dial Up-u, sem tud preveril na http://www.moj-ip.com in zadeva res dela, ratu sem amer :D in za foro preverim še na drugi mašini katera nima tor-a tam pokaže siolov ip. Dobra zadeva samo ko ne bi bila tako počasna. LP

Maribor ::

Ne, nisem verzija Script Kiddy-ja . Vem,pa da je bil pred časom na enem forumu objavljena stran prek katere anonimno surfaš. Z "anonimnostjo" na netu pa sem že seznanjen :)
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

Dark Angel ::

BTW, tud TOR ni čist anonimen... Poleg počasnosti se da še vedno tud izsledit po TORu...

Zakaj pa uporabnik rabi sploh anonimnost? Kvečjemu samo za to da skrije s kom "komunicira". Za samo enkripcijo podatkov se uporabljajo drugi načini... Tako da za tak način anonimnosti se hoče ponavad sam pee*darije delat...

wishmaster ::

Jaz tud ne vidim vzroka da bi se skrival za proxyem. Berem kje kako so uporabniki p2p programov presrani pa se hočejo za živega boga skriti. Drugo je pa to če si kje banan in pač hočeš še biti enkrat banan. A ni dosti boljša rešitev za take stvari dinamični ip, pa te lahk vsak dan po večkrat banajo :D

Zgodovina sprememb…

primozzzz ::

Maribor ::

Ma ugotovil sem da imam samo nickname banned :) Sej ne, da delam pizdarije. Pač izraziš svoje mnenje, s katerim se Moderator ne strinja - pa te bana. To je pač največ kar lahko naredi.
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

KoMar- ::

Njihov forum, njihova pravila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anonimnost na Svetovnem Spletu

Oddelek: Omrežja in internet
73117 (2730) primus1024
»

Plačljivi anonimizacijski VPN tuneli

Oddelek: Omrežja in internet
356059 (5544) enadvatri
»

Novosti na področju anonimizacije

Oddelek: Novice / Zasebnost
275290 (4210) B-D_
»

Zasebnost do meje absurdnosti

Oddelek: Omrežja in internet
424444 (2695) lymph

Več podobnih tem