» »

pobarvana tipkovnica

pobarvana tipkovnica

BojlerTM ::

Jest mislim pobarvat svojo tipkovnico na crno, pa me zanima, kaj naj naredim, da bom mel bele znake na tipkah..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Dami ::

Mislim da boš meu s tipkami preveč sranja, če jih milsiš barvat. Ne bo tak fajn zgledal k prej. Ti si poštrihi sam tist plastično ohišje, ki ga lahk snameš. Je pa možnost, če dobiš kje bele nalepke za tipke (če jih najdeš mi povej, kr si jo mislim jst tud preštrihat:D).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

rc-car ::

Nekoc je obstajal tak 'papir'
Bil je nekako prozoren, gor pa so ble razlicne crke. Pol si ti samo dal ta papir na, recimo plastiko, in podrsal po zeljeni crki. Ta crka se je nato prijela na plastiko.

Moj fotr je tko napisal zelo lepo razne stvari (Power, Volume, ...) na home made radio. Sam to je blo tko, ene 15 let nazaj, tko da nimam pojma kje bi dobu kaj takega...

Sem pa o uporabi tega razmisljal tudi jest, ampak za na-crno pobarvano ohisje..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

roscha ::

rc-car: tej zadevi se reče letraset. Dobi pa se po knjigarnah.

by!

rc-car ::

ql!
Bomo poiskal :))
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

totimato ::

Se pa tudi dobi črna tipkovnica za kupiti. Za 3.5 jurja sem jo videl v Madiasvetu v MB.

Letraset pa zna ''pobegniti'' dol s tipk. Zato ga je potrebno zaščititi s kakšnim brezbarvnim AKRILNIM lakom. Akrilnim zato, lak, ki bazira na alkoholu letraset raztopi (preverjeno). Eno je če so črke prilepljene na površino, ki je pri miru, spet druga pa, če tipkovnico uporabljamo...

lp

totimato

rc-car ::

Eh, to ni to, ce kupis crno tipk., moras jo sam pobarvat!

Jest sem pa itaq hotu bel text sam na kisti :P
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

totimato ::

saj svojo sem, samo da bi se pa s tipkami mantral sem pa prelen :P

rc-car ::

Enako tukaj!
Jest sem hotel pobarvat samo tipkovnico brez tipk, pa sem videl, da bi mogu vse tipke dol snet in se mi ni dal >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103312 (2995) NobelMan
»

Kako pobarvat CD/DVD-ROM?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212356 (1865) Nejc Pintar
»

S čim pofarbat ohišje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263047 (2672) nikonezna
»

Kako čimlepše kaj napisati na ploščo...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292694 (2048) Bevcan

Več podobnih tem