» »

Laganje računalnika, blue screen, crashanje procesov

Laganje računalnika, blue screen, crashanje procesov

Orchestra ::

Danes je računalnik ponorel.Sred igrce me ven vrže, noče mi spatchat do konca(crash), pa tudi vsak teževen proces(nucanje procesorja) je vprašanje če se konča.Res je,da sem z interneta potegnil nek čudaški virus,ki mi je podrl cel exploler ampak sem formatiral sistem, pa spet težave in to iste kot prej...windows error,nedokončanje procesa ali pa blue screen.Na koncu se mi je zazdelo,da se kaj pregreva pa ni sile(plata 27/proc 47), nato sem malo ram module premešal po slotih, pa spet nič..

WTF?

steev ::

Zaženi v varnem zagonu (med bootanjem prtiskaj F8), potem pa obnovi sistem na včerajšni dan.
:|

Orchestra ::

Saj sem formatiral, pa spet isti problemi.A je možno,da se je virus zasidral na starem disku,kjer imam "nujnike" in podatke?-ČE SPLOH IMAM OPRAVKA Z VIRUSOM

-spet sem hotel spatchat nek špil(350Mb patch,20 min patchanja ponavadi, konkretno Battlefield 2).Najprej kliknem na .exe, potem zadeva mele nenormalno dolgo, potem mi začne cursor lagat, potem zamrzne mašina in na koncu blue screen.

Pa sem rekel:Bom formatiral use skupaj,pa upimo,da bo konc problemov...ne spet isto..WTF?Inteligentni virus?Hardwer?

Zgodovina sprememb…

boss-tech ::

ja možn da je virus na onem diksu in ko ti požen kak fajl da se ti požene in začnesraje delat. uporabljaš kej antivirusnih in ostalih programov?

AndrewSmith ::

Ni videt antivirusa:\

1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik mi zamrzne ko pridem v windovse

Oddelek: Pomoč in nasveti
6705 (645) rokiii89
»

Kaj s praznimi CD-ji?

Oddelek: Loža
201575 (929) Nejc Pintar
»

opteron s939 kje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22514163 (8355) Primoz78
»

resne težave z windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
10954 (772) 19dado19
»

Ne morem inštalirat programov... Corupted

Oddelek: Pomoč in nasveti
10941 (870) Jackal

Več podobnih tem