» »

Ne morem inštalirat programov... Corupted

Ne morem inštalirat programov... Corupted

matej_jack ::

2 dni nazaj sem formatiral, ker mi je prijatelj posodil winse, ki imajo že vgrajen sp2. Na prejšnjih, mojih sem stalno dobival blue-screene. Naložim njegove winse, in potem se začne... Blescreenov sicer več ni, sta pa tu 2 primera, kaj se zgodi če hočem inštalirat kak program (1. primer nVidia Driverji od grafe 8-O , 2. primer inštlacija WinAmpa:




Ko se mi je to pojavilo, sem zopet formatiral, in glej, spet isto :(

Skozi sem spustil MemTest ali kaj je že, pa ni našel nič. Če naložim antivirusni program (tudi antispyware program) nemorem updateat, oz mi updatea samo Language, pa te finte, virus definition pa ne more. Pomoč prosim :'(

#000000 ::

Ja kaj pa če ta prjatlov win poleg SP2 vsebuje tud že virus-e ? edin če je original pol ne. Kaj, pa si formatiral disk preden si na novo instaleral windowse ?

matej_jack ::

Pri inštalaciji Messengerja:



Ja, disk sem formatiral kompleten, pa ne quick. Nevem ampak ti winski so na 4 računalnikih in delajo brez problema.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Ja sej ti vse piše na slikci.

matej_jack ::

Vidim, samo kaj to pomeni točno nevem :8) Pa kaj naj storim zdaj??

Jackal ::

Imaš vklopljen nvidiin firewall?
Meni je delalo enako, če sem imel vklopljenega.

matej_jack ::

Sem mel vklopljenega, sem zdaj izklopil, še vedno pa se mi pojavlja to okno, čeprav mam windows firewall izklopljen. Bom probal zdaj naložit Nortona.

Edit še slikca :D

Zgodovina sprememb…

Jackal ::

Ne, windows firewall lahko pustiš. Mislil sem hardverski firewall na nVidia 4 čipovjih - Meni je delalo enako, ko sem imel vklopljenega. Pa zbriši vso datoteke v medpomnilniku brskalnika (temp. internet files), pa poskusi na novo naložit program iz interneta.

matej_jack ::

:( :( :( To ni rešilo problema, še vedno corupted.... Kaj je naslednje kar lahko storim, če sploh je kaj :'(

Zdaj mi je začelo delati take slike:

Zgodovina sprememb…

matej_jack ::

In zdaj še blue screen :'(

Jackal ::

Online virus scan, pa si preglej računalnik direkt z interneta. Uporabna zadeva. Sicer pa si prepričan da je z ostalim hardverom vse vredu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tu objavite vase slike

Oddelek: Loža
153207 (1588) mavec
»

Kabli pri povezavi routerja in modema(ADSL)

Oddelek: Omrežja in internet
121454 (1305) jurre
»

Mavrica na ekranu

Oddelek: Strojna oprema
71233 (1111) opeter
»

Navijanje Dual-Core Opteron 939

Oddelek: Navijanje
413106 (1498) umax
»

Linux ubuntu

Oddelek: Operacijski sistemi
241519 (1269) DOOM_er

Več podobnih tem