» »

Kako hkrati uporabljati 5.1 sistem in mikrofon na SB Live ?

Kako hkrati uporabljati 5.1 sistem in mikrofon na SB Live ?

Fizikalko ::

Torej, mam sistem 2.1, pa bi prešaltal na 5.1. Pa se bojim, da sočasno ne bi mogel uporabljati mikrofona za Skype (torej bi moral fizično kable preklapljat vsakič, ko bi ga rabu, pa še v driverjih settinge spreminjat).

tsatthoggua ::

Nimam nobenih težav pri tem. Imam pa SB Live 5.1, 5.1sistem zvočnikov in mikrofon naenkrat priključen. Tako da brez panike.

V nasprotnem primeru pa še vedno obstajajo razdelilci.

Fizikalko ::

Aha. Kako bi ti pa razdelilec pomagal (še vedno bi imel dol. kanal za mikrofon...)?

Sicer pa me bolj zanima, kako imaš točno priklopljeno? Daj mi napiši, kam si kaj vtaknil in katere zvočnike imaš.

zuz3k ::

Normalno priklopiš če imaš samo mikrofon :D

Js mam podobno težav mam 5.1 Sb kartico in 5.1 zvočnike & slušalke z mikrofonom.
na zvočnikih lahko priklopim slušalke ampak potem nemorem na računalnik priklopit mikrofona ker je kabl prekratek .. potem sem kupil razredelilc ki sem ga priklopil na ZELENO lukno in je razdelilo da mam zvok na slušalkah in zvočnikih. razdelilc je bil predebel tko da sm mogu mal pobrust prastiko in je blo neki časa OK. Zdej mi dela sam leva slušalka alpa zvočnik odvisno kako priklopim če priklopim na razdelilc oz. razdelilc ne dela več :\ moram kupit en podaljšek. Prijatelj ima navadno 5.1 integrirano kartico in priklpi na zadni luknji, nevem katera barva točno, meni pri SB kartici v tisti luknji ne predvaja zvoka :\
Life is a psychological game.

tsatthoggua ::

Hmm barvno je problem povedat ker so se original Creative odločil drugače pobarvat izhode in konektorje kot ostali. Imam Medusa 5.1 slušalke ki pridejo direkt na SB, potem pa iz ojačevalnika (od slušalk) naprej v 5.1 zvočnike.

Priklopljeno pa je takole - črna (SB) = modra, zelena = zelena , roza = roza (mic), oranžna = rdeča.

Sem se pa rahlo zajebaval zarad telih barv vendar mi je uspelo, tako da ne rabim nobenega razdelilca. Pač povežeš, daš test da una mama vpije front left,... Po parih poskusih pa eni pavzi za kavo ti bo uspelo :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z zvočno kartico

Oddelek: Zvok in slika
192596 (2347) MaticKregar
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411074 (10131) jasa123434
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365699 (4753) Medo
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272809 (2311) Bananovec
»

obstaja taksen razdelilec?

Oddelek: Zvok in slika
163427 (2908) piandura

Več podobnih tem