» »

Barvni laser za majhno podjetje

Barvni laser za majhno podjetje

grega33 ::

V podjetju kupujemo osrednji tiskalnik za tiskanje navodil (čb) in katalogov (barvno). Zahteve imamo hitrost tiskanja 25 strani na minuto (čb), duplex enoto in mrežni priključek, z okvirno ceno ca 400.000 - 500.000 SIT

Pregledal sem ponudbo v Slo, pomagal sem si z Monitorjevimi spletnimi stranmi in v ožjem izboru so:
- Kyocera Mita FS-C5030N z dodatno duplex enoto (minus je dobil za glasnost, je pa tudi rahlo drag)
- Konica Minolta 5450D (minus za kvaliteto tiska in ceno izpisa; tudi dimenzije so nad povprečjem)
- OKI C7350dn (dobre ocene na vašem testu za hitrost, vendar sem dobil občutek, da ima tiskalnik kar nekaj težav sam s sabo)
- HP Laser Jet 3000dn (njegov šibkejši brat 3000n je dobil dobre ocene, vendar ima majhen predal za papir in slabše tiska fotografije - to nam je pomembno zaradi tiskanja prospektov)
- HP Laser Jet 4250dtn (cenovno primerljiv s Kyocero FS-C5030N)
- Xerox Phaser 6300dn

Pomemben parameter je cena natisnjene strani, tukaj se mi zdi, da Kyocera vodi.

Vsak nasvet mi bo zelo pomagal, ker pri toliko denarja ne bi želel brcniti v temo.
LP, Grega

grega33 ::

Pravkar se je znašla na seznamu še ena - zelo aktualna zadeva, tako cenovno kot po zmogljivostih: Nashuatech C7425dn. Cena natisnjene strani je hudo nizka, duplex pa pogoltne tudi težje medije (preko 200g/m2), kar pri ostalih kandidatih ni pravilo (večina jih v duplex načinu prebavi 105 g/m2). Ta model ima tudi fantastično ceno - na primer pol cenejši od Kyocere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barvni laserski printer - multi naprava

Oddelek: Kaj kupiti
385666 (3397) mailer
»

Laserski tiskalnik za v pisarno?

Oddelek: Kaj kupiti
274290 (3816) barakus
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
153833 (3577) Nebomgabiksa
»

Kateri črnobeli laserski tiskalnik ?!

Oddelek: Kaj kupiti
171853 (1599) sebastianl
»

barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51252 (1109) jure

Več podobnih tem