» »

Trgovine za visoke in suhe postave

Trgovine za visoke in suhe postave

civic_ ::

no mene res zanima kje vi kupujete obleke, ki jst mam problem ki zmeri hodm okol ful grdo napravljen, ok hlače še dobim v kšnem hervisu (hehe moreste vidt prodajalko ko rečm da hočm hlače) čeprav nimam glih izbire modelov in tudi vedno zgledam ko da nimam riti ker so mi široke. rokave mam pa itaq vedno prekratke, če pa ne mi je majca vsaj 2x preširoka. ramena imam ko pićka :P zanima me će obstaja kšna trgovina tko kot tiste za "moćnejše postave" mam pa ene 197cm in 77kg

torej iščem štacunao za suhe, visoke postave brez ramen, dolgmi rokami in nogami in brez riti :lol:

svetujte mi tudi stil ki bi mi pasal.
  • spremenil: civic_ ()

vrtnyka ::

Jest osebno uporabljam neckerman Pobrskaj malo ;)
vrtnyka ma resota rada

M-XXXX ::

MIslim da je ena znamka AND1. Tu so obleke bol za košarkaše (visoki in suhi). Vem da je ena trgovina v Novem mestu..za ostale ne vem... fjst klikn

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

SaXsIm ::

pob, začni malo jesti! :)) Drugače imajo pa pri neckermanu dobre zadeve, imajo mere za vitke postave (jst mam 195/92), sem tudi bolj suh in dobim dosti pametnih zadev tam
SaXsIm

civic_ ::

kje je pa tale neckerman v ljubljani?

Parsifal ::

Če si blizu Jesenic ali Radovljice je dobra trgovina Nada. Tm jest zmeri dobim douge in ozke hlace. :)

whatever55 ::

Poglej na čopovi v ljubljani, v uno trgovino od Najka ali pa v Športno trgovino na čopovi pod Mkdonaldsom.

Tero ::

Evo jaz imam popolnoma ist problem;( Me zanima če pozna kdo tako trgovino v Mariboru?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

vrtnyka ::

Parsifal, Nada je ql ja ! ;)

Tero, Nekerman je v mb :)
vrtnyka ma resota rada

Ziga Dolhar ::

Zapeljite se kdaj čez mejo. Moji ljubi verigi sta C&A in Vogele. (Sem "suh in visok", rečmo ;))
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9420899 (2748) gruntfürmich
»

Kje kupujete športno obutev in oblačila?

Oddelek: Loža
234251 (3429) jcb
»

Velike trenerke

Oddelek: Kaj kupiti
282960 (2118) nejcpirc
»

Razprodaje: Shopping Spree na mrtvo!

Oddelek: Loža
383246 (2439) Ziga Dolhar
»

kaj si mislite o skejterjih

Oddelek: Loža
432061 (1475) undefined

Več podobnih tem