» »

A kdo pozna plato IWILL

A kdo pozna plato IWILL

SLOWWWeb.net ::

Ok, zanima me a ima mogoče kdo v svoji kišti kakšno plato, ki sliši na ime IWILL. Zanima me namreč koliko so kaj zansljive KK266 [in seveda druge]?
A te plate že podpirajo Athlone XP
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

piek ::

Posedujem omenjeno plato in ti povem, da je cisti zakon. Da, podpira Athlona XP. FSB gre stabilno tudi kak MHz cez 160 (brez heca). Zal podpira le SDRAM, ampak iz tega lahko iztisnes prakticno vse kar ma >:D
Meni osebno dela z 3x 256MB RAMa 4-way interleaving na 150 MHz FSB brez enga problema. Sem res zeeeeeelo zadovoljen.

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---

SLOWWWeb.net ::

Zakon, povej mi samo še to, kakšna je kaj zvočna kartica na plati [a kej hrešči, so gonilniki dobri,... ]. Sam imam namreč še ABIT AU10 128bitno, pa ne vem ali jo naj prodam ali jo pustim?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Yohan del Sud ::

Potrjujem piekove ugotovitve. Za zvočno ne vem, ker imam izkljopljeno. Veš kaj se mi je najbolš zdel. Na samozagonskem spremnem CDju se ti zažene Iwill Linux. >:D

piek ::

Glede zvocne pa takole. Ce posedujes le dva ne najmocnejsa zvocnika, potem ti bo dobro sluzila. Ako si avdiofil pa seveda vse onboard resitve odpadejo. Je pa na plati avdio cip CMI8738, kar je se vedno dosti boljsa resitev od raznih AC'97 stvaritev. Pa tudi gonilniki za Windows XP so na voljo.

LP

piek
--- Finish it off if you started it! ---


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava plate...

Oddelek: Kaj kupiti
171289 (1038) LordKnedl
»

Matična za AMD z SDR ramom ???

Oddelek: Kaj kupiti
221532 (1192) BustA
»

QDI plate in overclockanje Durona

Oddelek: Navijanje
5790 (689) nytro
»

Iwill XP333

Oddelek: Strojna oprema
161325 (1111) piek
»

Naj stabilna,bolsa,SDR plata.Kdo je?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211217 (1016) VASkO

Več podobnih tem