» »

windows XP vs. windows ME

windows XP vs. windows ME

Uporabnik ::

... to je sedaj vprašanje. En mi vztrajno priporoča windows ME professional ker majo baje win XP home še ful težav.

Računalnik bom uporabljal izključno za pisarniške zadeve.

Torej kje je resnica?

R0K ::

.....če hočeš nemoteno delovanja si naloži Win 98 in pusti XP-je in ME .....

BendeR ::

Ja če bo za pisarniško delo je pravzaprav vseeno katere winse uporabljaš.Vsekakor pa za pisarno ne potrebuješ win xp ali pa 2k raje,naloži win 98 al pa Me.

ToniT ::

Kaj pa je to: Win ME Professional???

Uporabnik ::

ME professional... sm prou čaku kdaj bo kdo kej reku... mislm rekl so, da so to kao windows 2000 professional.

no ja z temi odgovori vsekakor nism zadovoljen, upam da bo še andrej kkšno konkretno pristavil.

totimato ::

uporabnik: med ME in 2000 je kar razlika - tak kot med w98 in win NT. Za win ME pro pa še sploh nisem slišal.

Če sistem kupuješ, se za pisarno ne splača razlika v ceni - najbolje je Windows 98 SE - poceni in popolnoma dovolj zmogljivo. Če pa se gre za malo imiđa pa Win XP.

je pa tudi odvisno kako zmogljiv računalnik imaš. Se pozna pri delu (in živcih) če imaš win 98 in office 2000 ali win xp in office xp na bolj levem računalniku...

aja, povej kakšen računalnik ima, ali se gre za nakup novega?

lp

totimato

ToniT ::

To je pa nekaj čisto drugega!
Če hočeš imeti sistem za pisarniško delo brez DOS-ovskih programov, se odloči za Win2000 pro ali Win XP pro. Če pa imaš kak knjigovodski program ali kaj podobnega v DOS-u (Clipper), pa daj rajši gor Win 98 SE, ker se drugače znajo pojaviti problemi (ni pa nujno).
Win ME pa za pisarniško delo jaz ne bi dal na računalnik.

black block ::

win 2000 in win xp sta grajen na istem jedru le da je win xp bolši pri marsikateri stvari, kvaliteta slike, boljše izkoriščanje hardwera, hitrost!, in je zelo stabilen kar se tiče windowsov! Ti ga priporočam!

Hypno ::

Hoj!
Jest bi tud kr podpru idejo glede XP-jev. Stabilni ( to je itaq relativn pojem :D ), izkoriscajo boljse hardware, al je to disk al pa graficna kartica. Recimo, uspel sm dobit koncno driverje za "pozabljene" Voodoo Banshee kartice, sicer jih je na netu polno, ampak ti so edini, ki podpirajo Glide in to tko da stvar res deluje hitreje. Primer sta spila Unreal Tournament in Diablo 2 8-) . Sm res u iber zadovoln :)

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

Klemenn ::

WIN 3.1 RULA!!!!

BigFoot ::

DOS 6.0 ALL THE WAY!!!
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Boky ::

Weed|man a das kak link ?
Thanx!

krucymucy ::

Jest sem danes tud obupal nad XP-ji... detonatorjii...IE - pa lepo naložu 98 ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko Microsoftovih produktov si lastite?

Oddelek: Loža
462512 (1510) L0sT
»

Koliko minimalno ram-a za Windows XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
454624 (3720) Jan987
»

w XP DSP? VUP?

Oddelek: Programska oprema
141466 (1355) Uporabnik
»

win me + win 98 se

Oddelek: Programska oprema
151465 (1323) Spajky
»

win98 ali winME z novim sistemom???

Oddelek: Kaj kupiti
171146 (918) [t502]

Več podobnih tem