» »

SmartFTP 2.0 "An invalid argument was encountered"

SmartFTP 2.0 "An invalid argument was encountered"

grega33 ::

Zdravo!

Za FTP klienta sem dolgo uporabljal SmartFTP 1.1. Krasna in brezplačna zadevica na http://www.smartftp.com/.

Zdaj sem naredil nadgradnjo na 2.0 in sedaj program vztrajno teži s sporočilom o napaki "An invalid argument was encountered", vsakič ko se želim povezati.

Iskal sem že odgovore na internetu, pa nič uporabnega. Uporabljam Winwows XP SP2 firewall in MS Antispyware - enako kot prej z verzijo 1.1.

Če ima kdo kakšno idejo, bom zelo hvaležen!

Lep dan vsem!

Izi ::

Ni druge, kot Firewall problem.
Poglej v tvoj Windows Firewall in če v njem ni Programa SmartFTP ga pač ročno vnesi.
Če takoj ne bo delalo, probaj še restart Windows. Pri Windows nikoli ne veš >:D

grega33 ::

Zdravo!

Ja, sem ugotovil:) Ko sem odinštaliral 1.1 le-ta pusti bazo FTP naslovov z uporabniškimi imeni in gesli - da ti bo kao prišlo prav, ko namestiš drugo različico, ampak je hec, ker sem imel za en FTP naslov dva različna userja - z dvojimi različnimi pravicami - zakaj pa ne? Ko je SmartFTP 2.0 prebral seznam mojih priljubljenih FTP naslovov iz verzije 1.1 pa je zaštrikal, ker ni prebavil istih imen. SmartFTP to rešuje tako, da kot priljubljeno shrani "FTPadreso-user name" torej kombinacijo naslova in uporabniškega imena.

Pomagalo je, da sem vso zadevo odinštaliral in ročno pobrisal vse ostanke obeh inštalacij iz diska - in potem seveda v 2.0 ponovno vnesel moje priljubljene FTP naslove.

Koliko dela zaradi ene banalnosti.

Povzroča pa očitno tud firewall polno problemov, ker je na netu praktično pisanja samo o tej težavi.

LP vsem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FTP klient

Oddelek: Izdelava spletišč
112045 (1132) Joker1337
»

Strežnik

Oddelek: Izdelava spletišč
111316 (970) the_game
»

Ali je možno uploadat preko kakšnega programa?

Oddelek: Programska oprema
6935 (794) lukanium
»

FTP upload brez inštalacije

Oddelek: Programska oprema
102035 (1876) gumby
»

kateri prgoram za download and upload FTP

Oddelek: Omrežja in internet
171387 (1088) chucki

Več podobnih tem