» »

FTP upload brez inštalacije

FTP upload brez inštalacije

neres ::

Ker sem dostikrat v knjižnici, brez možnosti inštaliranja programov, izključno IE za internet...

Bi rabil en program za uploadat datoteke na moj spletni prostor pri Volji, preko ftp.
Ta program bi torej moral bit na usb flash disku.

A se da sicer še na kak drugi način uploadat?


Hvala!

carota ::

V IE v URL vpišeš FTP naslov in povlečeš filete gor. Če imaš taprave pravice bi moralo delovati.

Lp

Kebab ::

FlashFXP ali CuteFtp delujeta tudi brez inštalacije. Skopiraj si ga na usb disk in to je to. Ali pa IE varjanta.

Kami ::

Installaj si kaki program na USB disk - npr. SmartFTP.

Drugače pa oni built in FTP client v IE na žalost ne podpira pasivnega prenosa fajlov.

bbf ::

total commander (ali stari wincommander), dela v pasive in active modu, dela tudi iz usbja.

CCfly ::

V Explorerju napiši naslov v naslednji obliki:
ftp://uporabnisko_ime:geslo@IP
Nato lahko datoteke preprosto z miško povlečeš na FTP.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

neres ::

Imam Total Commander na usb disku ampak mi ga ne dovoli zagnat, nimam dovolj pravic. Najbrž je z CuteFtp in podobnimi enako.


Tisto z IE mi tudi ni uspelo. Mi napiše:
"Windows cannot access this folder. Make sure you typed the file name correctly and that you have permission to access the folder.
Details: The operation timed out."

Če pa poskusim še z geslom in IPjem: Cannot find server oz. isto kot zgoraj. Vtipkal pa sem IP od tega računalnika, al bi moral kak IP od Volje...?

neres ::

Ok, na enih drugih računalnikih mi je uspelo zagnat TC, ampak se ne morem povezat, zato ker ne morem pisat v wcx_ftp.ini file.

Fora z IEjem pa še vedno ne deluje, najbrž nimam pravic...

CCfly ::

Če pa poskusim še z geslom in IPjem: Cannot find server oz. isto kot zgoraj. Vtipkal pa sem IP od tega računalnika, al bi moral kak IP od Volje...?
Vpisati moraš IP od računalnika na katerem imaš FTP strežnik. Možno je tudi da je port 21 zaprt navznoter in navzven, kjer ti ne bo pomagal noben program.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

neres ::

Ok, uspelo mi je s programom SmartFTP.

Sicer sem ga moral inštalirat na enem drugem računalniku in potem skopirat mapo v C:\Programi na usb disk. Od tam pa se da program normalno zagnat tudi na drugih računalnikih (če niso prehude omejitve).


Hvala še enkrat za pomoč!

gumby ::

start->run
napisi "ftp" in pritisni enter
zgodil se bo cudez:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FTP klient

Oddelek: Izdelava spletišč
112045 (1132) Joker1337
»

FTP program

Oddelek: Programska oprema
121266 (1126) Poldi112
»

bulletproof ftp client in upload problem

Oddelek: Omrežja in internet
9845 (722) Hux
»

KAteri FTP????

Oddelek: Programska oprema
101175 (951) krucymucy
»

kateri prgoram za download and upload FTP

Oddelek: Omrežja in internet
171387 (1088) chucki

Več podobnih tem