» »

WRT54GS in adapter

WRT54GS in adapter

zmeda ::

Zanima me ce ma kdo WRT54GS in ce je res kaj hitrejsi od navadnega WRT54G routerja?
zanima me tudi v zvezi s speedbusterjem ali mora kartica v mojem prenosniku to podpirati, ali je dovolj da ze AP deluje tako in cel sistem deluje hitreje?
lp zmeda

Narcos Satanicos ::

moraš met speedbooster kartico
SPORT THE WAR, WAR SUPPORT

zmeda ::

kaj pa je razlika med WRT54GL in WRT54G?

Narcos Satanicos ::

na GL teće linux
SPORT THE WAR, WAR SUPPORT

b ::

Zadnje revizije wrt54g (od vkljucno 5.0 naprej) imajo pol manj rama in flasha in imajo firmware z drugim OS-om (VxWorks). WRT54GL je enak kot prejsnje revizije (z Linuxom) in se mu da gor dat custom firmware. WRT54GS pa ima se vec RAM-a in flasha, ter speedbooster (kao 108mbps). Isto se da namestit custom firmware.

Pri nas verjetno se zdaj dobis starejse wrt54g (jaz sem recimo pred par meseci dobil v stacuni na polici rev 3.1, ko je bil ze davno zunaj tudi 5.0), v tujini pa verjetno ne vec.

Pred nakupom je stvar enostavno preverit, pogledas na spodnjo stran skatle in tam pise, kateri revision je, vsaj meni se tako zdi. Zihr pise nekje na skatli. Ce pa kupujes online, je to malo tezje, zato za bit zihr rajsi vzames nekje, kjer pise, da je GL. Ce se ne mislis igrat s firmware-i, potem je vseeno, katerega kupis, ker so tudi 5.0 ravno tako funkcionalni kot starejsi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z Linksys Wireless- WRT54G routerjem

Oddelek: Strojna oprema
423685 (1604) AC_DC
»

kateri router priporočate

Oddelek: Omrežja in internet
394075 (2500) Mesar
»

Brezžični router

Oddelek: Kaj kupiti
252573 (1873) ponky
»

Linksys_WRT54GL in T2_pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
72891 (2891) PARTyZAN
»

Katera mrežna kartica za Linksys WRT54 Gs ?

Oddelek: Kaj kupiti
71476 (1356) maticm

Več podobnih tem