» »

Kako z drugega računalnika, do mojega preko weba?

Kako z drugega računalnika, do mojega preko weba?

Gaspersky ::

Sem na drugem računalniku, moj doma pa lepo dela svoje stvari, ker bi rad prišel do nekaterih podatkov na njem, bi se rad skuplal preko weba. Je to možno, kako?
Aloha Hawaii!

itak37 ::

Najbolj preprosto bo, ce si en ftp server nastimas doma, ce imas dinamicni IP, bos rabil tudi eno domeno in programcek, ki ti bo updejtal to domeno, ko se bo spremenil IP. Pogooglaj malo, pa bo...

SimplTech ::

Uporabi Radmin ( link) ali pa katerega od drugih VNC programov (RealVNC, TightVNC...).

Gaspersky ::

Nej me kr kap če te kej zastopim!
Aloha Hawaii!

SimplTech ::

Ok, napisano je bilo malo na hitro. Preberi si tale članek in bo vse jasno. Beginners Guides: Remote Access to Computers

Stvar je v osnovi dokaj preprosta. Na svoj domači računalnik si instaliaš aplikacijo, ki se ji reče VNC server. Potem pa se na oddaljenem računalniku na ta server povežeš s pomočjo programa, ki deluje kot viewer - se pravi omogoča ti delo s tvojim domačim računalnikom. Preberi zgornji članek in boš razumel za kaj gre.

kodarin ::

Poglej si na stran www.logmein.com .... Se prijaviš, inštaliraš en programček in ...dela... odlična in zelo preprosta stvar...

xCore ::

uporabiš remote desktop (če maš windowse) in lahko še doma winamp laufaš na oddaljenem compu pa poslušaš če hočeš...pa še v windowsah je nerabiš nič inštalirat...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VNC+ varnost + dinamični IP. Kako ??

Oddelek: Omrežja in internet
354189 (3205) flisko
»

Dostop do računalnika preko ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
71109 (991) Ziga Dolhar
»

Windows Remote za začetnike

Oddelek: Omrežja in internet
91801 (1501) Lincolin
»

Polna kontrola drugega PCja/desktop/remote

Oddelek: Pomoč in nasveti
81142 (1029) Racunalnik
»

Remote desktop - čisti začetnik, kako začeti?

Oddelek: Operacijski sistemi
111658 (1440) pikachu004

Več podobnih tem