» »

formatiranje v XP-jih

formatiranje v XP-jih

Lizard ::

hello!
zelim formatirat PC (mam XPje), pa me zanima, kaksen je postopek.
na kaj moram bit posebej pozoren?
ker med drugim zelim nardit tud 2 particiji na disku: a to nardim prej al po formatiranju?
tnx
Pijani gost se kar nekaj časa trudi na zobotrebec natakniti čevapčič. Natakar ga nekaj časa opazuje, nato pa pristopi, vzame zobotrebec in nanj natakne čevapčič: 'Vidite gospod, povsem preprosto!' 'Seveda, ko sem ga pa že jaz utrudil.'

gandi ::

Lepo vstaviš boot cd z winsi, restartaš PC in slediš navodilom... vse opraviš sproti, razdeliš disk in sformatiraš...

Lizard ::

"vstaviš boot cd z winsi, restartaš PC " a prej formatiram in pol upostevam tvoj nasvet al?
kje dejansko napisem foramat c:?:( 8-O :\
Pijani gost se kar nekaj časa trudi na zobotrebec natakniti čevapčič. Natakar ga nekaj časa opazuje, nato pa pristopi, vzame zobotrebec in nanj natakne čevapčič: 'Vidite gospod, povsem preprosto!' 'Seveda, ko sem ga pa že jaz utrudil.'

gandi ::

Ko vstaviš cd, izberi nova inštalacija winsov in potem ti bo dal na izbiro, ali hočeš prepisat obstoječče windowsw, izberi ja, potem te vpraša,če želiš uporabiti ves obstoječi prostor na disku in izberi da ne, potem pa sam vpiši koligo giga boš dal za C.
Ko boš to naredil, boš pa še sformatiral stari C...Ti samo dobro preberi vse, med inštalacijo pa ne moreš zgrešiti!

gurenc ::

Če te slučajno ne vrže na začetku na CD, moraš prej prestaviti boot na CD v biosu, dobr je tudi onemogočit Virus Warning v biosu, če bi ti slučajno blokriral MBR (master boot record)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows XP ] Brisanje diska

Oddelek: Operacijski sistemi
273006 (1619) roky22
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
537022 (5442) thebaloh
»

Instalacija XP brez disketarja

Oddelek: Pomoč in nasveti
281549 (1139) Easy D
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
202114 (1688) SavoS
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452281 (1652) BlackHole

Več podobnih tem