» »

Fifa 2002 problem

Fifa 2002 problem

Bajo1 ::

Zanima me kak se nared finta-katera kombinacija tipk, da si stopas zogo z glavo (ne da podaš in ne da strelaš!).

Matek ::

Odgovora sicer ne vem, zanima me pa, kako sploh z glavo igraš? Recimo stojim nekje sam, al pa pred nasprotnikom, žoga gre točno proti meni, ampak je ne morem odbit, znobeno tipko, nikoli ne uporablja glave. Enako je pri kornerjih, oni dajo predložek, en je ful pokrit, bi lahko komot odbili, samo tisti pokrit napadalec edini skoči in da gol, moji pa samo okoli lavfajo. Skratka, živce imam pri kraju, ker nisem še niti enega predložka, pravzaprav niti ene žoge odbil z GLAVO!!!

Aja, da ne boste mislli da sem totalni lamer, zmagujem na world class-u, samo ni glav!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DrSergioDJ ::

amm...drzi tipko D ozirom kerkol ze mas za strelat po golu :D
...

Matek ::

A je treba držat? Jest sem stisku:8).
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

abcde7 ::

Mene pa zanima, kje je trening? A so ga ukinl, a je treba kj odklent...???

DrSergioDJ ::

trening ne sploh ( BEDA!!!!!!!!!!!!! ), ja treba je DRZAT tipko za strel :D
...

Lunik ::

Bajo1 verjetno zanima tista fora ki jo na veliko uporablja računalnik, ko z glavo sprejme žogo tako da jo poda sebi samo kakšen meter naprej pol jo pa na tleh pobere...

Mene bi tut to zanimal če kdo ve :)

abcde7 ::

Ej kva pa dvoranski nogomet sm nekje slisal?m A to bo, jest sm zdej vse odklenu kr se odklent da pa nc ni!

rc-car ::

MadManMato: ampak ce zmagujes na world class pol bi pa lahko vedu, da se za odbijanje z glavo DRZI tipko (A, S, D)

Dvarano pa bo FIFA 2002 ugledala samo preko dodatka...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Bajo1 ::

Ja, zanima me tocno tista fora o kateri je
govoril j3st:
zanima tista fora ki jo na veliko uporablja računalnik, ko z glavo sprejme žogo tako da jo poda sebi samo kakšen meter naprej pol jo pa na tleh pobere...

Res bi rad to vedu:)

[t502] ::

zanima tista fora ki jo na veliko uporablja računalnik, ko...
------------------------------------------------------------------------

Mislim, da se ze dobili odgovor :D

Mene pa zanima kak naredis vole preden se zoga dotakne tal (da se jih pravzaprav sploh ne dotakne). Nekaj takega kot Drop-kick.

[t502]

Matek ::

rc-car, se opravičujem no, ampak na fifi 2001 si samo enkrat stisnil n je strelal, tu pa je treba držat. Drgač jih pa itak ni problem zmagat na WC, samo prodore delaš in pokaš.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Lunik ::

[t502] ja ampak v vseh fifah do zdaj ki sem jih jest igral je blo možno izvajat vse muve ki jih je izvajal računalnik...

[BISI] ::

V kateri fifi je ze bil dvoranski nogomet? Spomnite me! :D

Matek ::

Fifa 96'
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

abcde7 ::

Na sloveniansoccer.com pise da je tudi v fifi 2002 dvorana!!! Pa mislm da je ni!

rc-car ::

MadManMato: tudi v 2001ki je blo treba drzati tipko, da je udaril z glavo. Ok, mogoce je tut strelal, ce si sam pritisnnu tipko...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIFA vs PES (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
525043 (2847) Ghost007
»

Fifa 2002

Oddelek: Igre
6773 (703) Oblivion
»

Fifa WC in kako igrate?

Oddelek: Igre
121423 (1201) blabla
»

FIFA2002 WC

Oddelek: Igre
8867 (714) Bessie
»

FiFa 2oo2--->RazOcArAnjE!!!

Oddelek: Igre
91027 (790) abcde7

Več podobnih tem