» »

Analizator vezij (pomoč

Analizator vezij (pomoč

djgapi ::

Lep pozdrav

Sem študent in imam za projekt opisati zgradbo in delovanje analizatorja vezij. Ali ima kdo mogoče kakšno gradivo oziroma kje bi se ga dalo dobiti? Kakršna koli pomoč zaželjena. Karkoli o tem mi pošljite na gstrakl@gmail. Com.


Vnaprej hvala
gapi
  • polepsal: Azrael ()

baresi ::

Predlagam ti da obiščes strani Hewlwtt-Packard, Rohde&Schwarz, Anritsu, Advantest. To so največji izdelovalci analizatorjev, in se da na njihovih straneh najti marsikaj. Išči network analyzer, obstajajo scalar network analyzer ter vector network analyzer. Mislim da boš ogromno uporabnega našel na HP-ovi strani. Jaz imam dokumentacijo za HP 8753, žal je v tiskani obliki in jo je cca 200 strani. Če te še kaj zanima vprašaj, jaz na networkih delam že dobrih 15 let
lp baresi

TESKAn ::

Maš to za Trontlja slučajno:D?
Poišči si online manual, imaš tam vse, kaj se da delat z analizatorjem, potem pa naredi še eno simpl vezje (kak ojačvalc z OOjem), pa ga stestiraj, pofotkaj in malo pokomentiraj.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

djgapi ::

JA za Tronljla...ja sj sem dobil zdej neki sam je vse v angleščini tko da bi zdej rabu enga dobrga prevajalca.
A ma mogoče kdo kakšno dobro spletno povezavo v slovenščini...al pa kj doma.
Hvala

Lepo se mejte
gapi

GripTape ::

Preveri se www.agilent.com, mislim da imajo analizator od tega proizvajalca tudi na faksu.
Online gradiva, prirocniki naprav v .pdfju, to bo prava stvar!
Brez zamere, temo za seminar si izbral po svoji zelji, tko da bi ti moralo laufat brez tezav.
To da se pri tem moras vsaj malo znajti v anglescini, pa mislim da je dandanes za studenta, inzenirja, pac samoumevno.

lp Tim.

djgapi ::

Hvala za pomoč...sem dobil pri agilentu....samo v angleščini se še znajdem pa bo:).

Hvala vsem
gapi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wifi Wlan analiza

Oddelek: Programska oprema
111130 (743) HotBurek
»

24-portni switch

Oddelek: Omrežja in internet
10998 (561) tony1
»

Presis prevajalni sistem

Oddelek: Programska oprema
123895 (3570) dunda
»

web statistics, lan monitoring

Oddelek: Omrežja in internet
61736 (1610) |GrEgOr|
»

Nadzor prometa na omrežju

Oddelek: Programska oprema
51005 (960) asPeteR

Več podobnih tem