» »

betandwin.com stavnica-nateg?

betandwin.com stavnica-nateg?

borutz ::

ok
stvar je taka
sem se odlocil se tukaj napisat to prigodo, ker vidim, da vas je tudi tukaj nekaj, ki igrate stave

par dni nazaj sem stavil na tej stavnici na nase skakalce.
"Smučarski skoki - posebne stave (Koliko medalj prejme Slovenija v smučarskih skokih?
(Ekipna tekmovanja štejejo kot 1 medalja))"
kvota je bila za 0 medalj 5.50 >:D
in jaz sem seveda veselo stavil 15.000 sit,ker sem jim zaupal, da ne bodo nic dobili :D
in v nedeljo vidim da je stava bila ze koncana in rezultat je bil ena ali vec medalj.
meni ni bilo nic jasno.
v hipu sem zgubil ves vlozek,ceprav kot vemo nasi niso se nobene medalje osvojili.
jaz jim hitro napisem naj mi napisejo kateri nas skakalec je osvjojil medaljo pa
do danes se nobenega odgovora. ;((

danes pa vidim da so mi nakazali na moj racun 15.000 sit pac vlozek, ki sem ga stavil.
brez opravicila oz obrazlozitve zakaj so stavo ukinili,men pa pobrali
vse zivce s tem ker so mi stavo kar sami priredil po svoje.
kaj mi lahko pove nekdo kaj se dogaja?

kaj lahko zdaj kar sami ukinjajo stave oz ce vidijo, da so se zmotili z kvoto?
kaj jih lahko tozim al kaj podobnega?
imate drugi vsi dobre izkusnje s to stavnico?

bila je lepa priloznost, da bi dobil nekaj denarja pol pa to sranje.

toliko v vednost vsem, ki igrate na tej stavnici.

lp

LapD ::

Včasih igral redno na tej stavnici in so bili podobni problemi ampak se je zmeri vse rešil. Da bi jih tožil nevem na kaki osnovi bi to naredil ampak glede tega ti lahko kak pravnik več pove je pa pomojem skrajno nesmiselno. Denar si dobil, igraj naprej kot da se ni nič zgodilo. Nasplošno majo dost dobre kvote in z pametno igro se da nardit profit pri izplačilih pa ni blo nikol nobenga problema.

borutz ::

ja sej bom se naprej stavil ker je vredu stavnica
glavno je, da sem dobil denar nazaj :P

lahko bi vsaj kaj v obrazlozitev napisal kaj se je zgodilo pa nic

bom se enkrat mail poslal ;)

lp

#000000 ::

Na vidim nekega razloga zakaj bi še igral pri njih, saj dokler si zgubljal oz. ne preveč dobival, je blo vse ok. ko pa si dobil in verjetno bi dobr kasiral, pa se delajo butaste. Bejž stran, sej vidiš, da ti pustijo špilat samo če imajo dobiček. In verjetno se da kam prtožit, ker so te dejansko netegnil. LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Amare ::

Jaz sem na gamebookers,nikoli nisem imel keša na BAW,včasih igram še na interwetten ter NBA na pinnacle.BAW je včasih nadvse smešna stavnica,velikokrat imajo napake in jih je treba izkoristiti.npr. ponudijo previsoke kvote itd. Veliko osebkov,ki jih poznam pa ima slabe izkušnje z njimi,poberi denar,nakaži na gamebookers in case closed.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8821444 (11637) Dzhimen
»

sistem športnih stav (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8623647 (22157) kinggovhell
»

Športne stave malo drugače

Oddelek: Loža
137399 (379) amigo_no1
»

športne stave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8618222 (9130) GregiB

Več podobnih tem