» »

gostovanje - unimatrix

gostovanje - unimatrix

mte ::

Živjo,
se zanimam za gostovanje pri http://www.unimatrix-one.org, pa me zanima kakšne so kaj izkušnje s stabilnostjo, hitrostjo ipd., glede na to da je podnapisi.net dostikrat čisto zabasan.. Rabim pa to za eno manjšo firmo tako da če so kadarkoli kakšne težave zadeva odpade...
lp

schejk ::

lahko ti povem iz lastne izkušnje da mam na njihovem strežniku stran manj kot en mesec in je bila že 4x nedosegljiva po več ur! In to vedno v dopoldanskem času ;((

Gost ::

Pri njih sem gostoval kake pol leta. Težav nisem imel nobenih.

RiLe ::

V 2 letih sem imel 2x izpad..
www.tarok4.com

schejk ::

pol sm pa glih tk slabo naletel kr ce sem natancen je bila moja stran v 18 dneh 4x nedosegljiva.
lahk pa da kej nadgrajujejo!
sej drgac nimam pa nobenih pripomb prek njih!

Person ::

Hm, mah se zgodi tam približno 1x na dva meseca (mogoče malo bolj pogosto), da je strežnik nedosegliv ... hitrosti so pa hitre vedno.

... izpadi so edino nerodni ... pribložno tako kot s slo-tech-om
Let's make something useful!

para-site ::

Par dni nazaj so dobili nov Tyan server, tako da...

Person ::

če bo boljše, pol prav kul ...

mam namreč gostovanje & DNS strežnik za domeno pri njih:) ...
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Person ()

schejk ::

v tem trenutku nedostopni! spet.
že drugič ta teden!
tk da prosim ne govorit o zanesljivosti unimatrixa;(

Person ::

@schejk
Drži ja, da je že 2. ta teden.
Let's make something useful!

schejk ::

tk da je to 6x v 24 dneh.
sm hotu na začetku plačat kr za celo leto! sreča da sm si pol spremislu pa vzel za 3 mesece!

edit: v takih primerih bi človek pričakoval tud kakšno pojasnilo?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: schejk ()

Tarzan ::

Tyan strežnik je v Mariboru, namenjen pa je strani Podnapisi.NET, filmski bazi ter še nekaterim manjšim stranem, ki so še v fazi razvoja.

Zadnji izpad se je zgodil, ko smo bili vsi administratorji v štajerski prestolnici, ter o problemu nismo bili obveščeni do devete ure zvečer. Takoj, ko je informacija prišla do mene sem posredoval na siolu in zahteval ponovni zagon obeh strežnikov! Nikakor mi ni jasno, kako bi se lahko zgodilo, da padeta oba, vendar se je to zgodilo. V logih ni bilo nobenega sledu o kakršnem koli problemu, ki bi lahko povzročil sesutje kateregakoli od strežnikov. Zadevo še vedno spremljamo, od takrat pa oba strežnika delujeta brez problemov. V naslednjih dneh se zna zgoditi, da obiščem mesto kolokacije na SiOLu, morda se je kaj dogajalo tam notri.

Za nekaj predhodnjih problemov z MySQLom pa je bil verjetno razlog nekdo od uporabnikov. Trenutno lahko le čakamo, da se zadeva ponovi in poskušamo izslediti pobesnelo bazo, ki povzroča "sesutje" MySQL serverja. Če se zgodi, da je stran nedosegljiva to sporočite, namesto vas tega morda ne bo storil nihče, ker bo čakal, da to pred njim stori kdo tretji.

Hvala za razumevanje,
Jure

schejk ::

hvala za pojasnitev problema!

Person ::

In, kam se naj obvesti?
Pa koliko se meni zdi, je včeraj zjutraj tudi bil izpad ...
Let's make something useful!

Tarzan ::

Person ::

Pa sej trenutno spet ne dela ... sam to pa se ponavadi ni dogajalo.:(
Let's make something useful!

schejk ::

js upam da bodo fantje težave rešili. in da bodo potem res večino časa online.
nekako zaupam v njih! moti me ker ne dobim nikoli nobenega maila npr. bili smo nedosegljivi bla bla bla se opravičujemo!

Person ::

Aha, kakega mejla bi bil tudi jaz vesel.
Pa drugače se mi zdi, da pred kakima 2 meseca nazaj je imel strežnik dosti manj izpadov ... to iz mojih izkušenj, ker imam mal več kot eno leto postavljen forum na njihovem strežniku.
Let's make something useful!

Tarzan ::

Jutri dopoldne od devete do pol enajste ure enkrat bom na SiOLu za nekaj minut odklopil problematičen strežnik ter na njemu opravil manjšo hardwersko posodobitev (dodaten pomnilnik) ter preveril, kako se sistema držita. Izpad nebi smel trajati več od nekaj minut.

Problemu smo na sledi, vedno se problem pojavi pri določenih opravilih in večinoma ob enakem, oziroma podobnem času.

Upam, da bo težava čimprej v celoti odpravljena. Res je, zadeva se je pojavljati začela kaka dva tedna nazaj, pred tem te težave ni bilo. Upam in verjamem, da bomo zadevi kmalu prišli do dna in podobnih neprijeznih izpadov več ne bo.

Tody ::

Nekdo vam corn opravila laufa :D

Tarzan ::

Bil na SiOLu, opravil zastavljene naloge in jih malo povprašal o izpadu prejšnji petek (10. 3. 2006). Takrat enkrat naj bi bilo nekaj problemov z električno energijo. Kakorkoli že zadeva zdaj deluje in upam, da se ne bo kaj podobnega ponovilo.

schejk ::

morm povedat da so uredili zadevo (zaenkrat kaze v to smer).
Imam tudi občutek da dela page veliko hitreje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ubuntu LaTeX sumniki

Oddelek: Programska oprema
134119 (3922) atasmrk
»

firefox mi ne odpre ene strani!

Oddelek: Omrežja in internet
81332 (1198) OldSkul

slo tech zaslužek (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
694853 (2866) perci
»

Webhosting

Oddelek: Izdelava spletišč
181309 (1115) Tody
»

je to pocen al je slab za gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
51067 (985) Senzacionale

Več podobnih tem