» »

MSI K7T Pro2

MSI K7T Pro2

BugiMen ::

Imam to plato z integrirano zvocno kartico. Zvok je glede na to, da je na plati kar vredu v windowsih (imam win98SE).
Je pa problem z igrami v DOSu (od windowsov).
Niti ena igra v DOSu ne da zvoka od sebe. Naprimer Warcraft 2 mi z autodetectom sam najde zvocno ter vse nastavitve, vendar ko jo hocem stestirat ni zvoka. Prav tako Deluxe ski jump.
Zvocna kartica naj bi bila prepoznana kot SB pro.

V autoexec.bat imam tudi naslednji vrstici:
C:\VIAUDIO\VIAUDIO.COM
SET BLASTER=A220 I5 D1 P330

Ko se mi masina boota mi tudi napise da se je to uspesno nalozilo.

Bil sem ze na MSI strani, vendar nic nisem nasel.
Saj vse skupaj res ni velika tragedija vendar bi se kdaj rad igral Warcraft kar pa je brez zvoka dobesedno beda. Kaj storiti ??:'(
Born to be wild and wild to be born

msmiha ::

Ja lahko samo kupiš eno zvočno, ker drugega ti ne bo preostalo. Al pa če bodo mogoče nove driverje za DOS naredli. Drugače mam pa isto plato ko ti. Gor pa še mam Live! Playerja pa z njim ni problemov. S to kartico, ki pa je na plati je pa edini problem da je pretiha in da ne delajo igre v DOSu
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

Pojdi mal za ta nove gonilnike pogledat, drgač pa novo zvočno. Al pa probi v teh igrah še kakšn drug zagonski fajl zagnt.
Če ne dela, pač ne dela.

VASkO ::

(WDM)gonilniki za win98SE ne delajo pod dosom, delajo pa tisti pod direktorijem win9x (ce odzipas fajl z gonilniki za zvocno), samo s temi, pa lahko pozabis na softwarske zvocne tabele MIDI.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ms-DOS igre na Windows 98 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
555174 (3940) Enron x86
»

Windows 98 emulator za stare igre

Oddelek: Igre
142137 (1123) Golf_GTI
»

Star računalnik MS-DOS igre v Windows 98 SE

Oddelek: Igre
405077 (3565) opeter
»

sb Live digital v DOS-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
5983 (922) zvitorepec
»

Zatikanje zvoka v DOS igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
91036 (961) R33D3M33R

Več podobnih tem