» »

Zastonjski vikend Day of Defeat: Source

Zastonjski vikend Day of Defeat: Source

BluPhenix ::

Torej, Valve je najavil da bo ta vikend mogoče igrati Day of Defeat: Source brezplačno.

Zadevo lahko preloadate preko Steama. Tisti ki imate že acc. ste to verjetno že opazili, tisti ki pa ga nimate pa si lahko Steam downloadate in inštalirate, nato pa zadevo preloadate. Ja omogočili so preload, torej lahko igro poberete, ne morete je pa še igrati.

Več na lahko izvete: TUKAJ

No, mogoče se vidimo!
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Malner ::

Sranje. Šel sm na PCI-E in še kupujem grafično. Trenutno mam notr Nvidia Riva TNT 16MB PCI. A mislite da bo delal DOD.Source? Kok se mi bo kej zatikal, če bom vklopu HDR?

MWMW ::

"Sranje. Šel sm na PCI-E in še kupujem grafično. Trenutno mam notr Nvidia Riva TNT 16MB PCI. A mislite da bo delal DOD.Source? Kok se mi bo kej zatikal, če bom vklopu HDR?"

Če ti misliš igrat DOD Source na Nvidia Riva TNT 16MB PCI:\ boš verjetno v vsakem primeru gledu sam diapozitive:( . HDR tvoja kartica sploh NE podpira, kaj šele kej druzga
//

IonDragon ::

Ne bo ti delal sploh na 16mb :))
HDR, hehe. Meni se zatika na 128mb Nvidia 5700le 8-)

steev ::

Sem že probal, pa me ni kaj navdušila. Kakšen CoD je boljši. :|
:|

Malner ::

A ne razumete šale. Trenutno še filma ne morem normalno pogledat če mam ločljivost 1280x1024, ker prepočasi osvečuje grafiko v Windows. Odkar mam to nism pognal še nobene igrice ker vem, da bi gledal diapozitive.

Ugotovil sem, da ima Riva TNT naslednje specifikacije:
Arhitecture: NV4
Manufacturing process: 0.35 Micron
Transistor count: 7 Million
DirectX support: 6.0
Vertex pipelines: 1
Vertex shader version: -
Pixel / Texture pipelines: 1 x 2
Pixel shader version: -
Core speed: 90 MHz
Fill Rate: 180 MTexels/s
Memory bus width: 128 bit
Memory type: SDR
Memory Speed: 110 MHz
Memory bandwidth: 1.76 GB/s

S takšno kartico lahko pozabim na poganjanje novejših iger. Glede na verzije vertex in pixel shaderjev sploh nimam možnosti zagona novejših iger, razen če se jih da igrati s software renderjem.

Desktop graphics card comparison

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Malner ()

icemarik ::

Zdi se mi zelo dobra poteza od Valva. Torej vsi z hitrimi linijami pohitite in preloadajte igro na steampowered.com in se vidimo na serverju :))

mojsterleo ::

@Malner Res je da novejših špilov niti rpibližno ne boš mogel zagnati bi pa mogli delat špili iz tam leta 2000/01 zelo uredu. Recimo kak Wonfenstein, Soldier of Fortune, Counterstrike, Deus Ex... vse kar je recimo narejeno z quake 2 pa do neke mere q3 motorjem tud.

flipflop ::

Kdaj misli zdaj to začet delat??? Skor cel dan je že vse na nuli pr tisti uri, špila se pa ne da zagnat.;(

chucki ::

ob 12h po USA casu tak da bi ze mogl bit :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

flipflop ::

Naj bi ja, pa še zmeraj nič ne dela. Jebeni Valve.|O

icemarik ::

Klanje Noobov se je začelo :)

Dr Evil ::

Grafika super,gameplay katastrofa.

Pač moje mnenje o celi counter strike "zbirki".

icemarik ::

Pa ti si totalno zabluzu. Pa dod sploh nima 1% veze z counter strikom. Gameplay je popolnoma drugačen in zelo dober.

flipflop ::

Očitno je problem pri meni, če vam dela. Je treba še kaj drugega naredit? Špil mi je že dva dni nazaj potegnal dol, ura je na nuli, dam launch game se pa nič ne zgodi.

icemarik ::

Rešitev je v bivstvu enostavna. Steam client restartaj in bi moglo funkcionirati.

icemarik ::

In še za vse skeptike tale video dod source

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: icemarik ()

OldSkul ::

Meni je WW2 že čisto dosadila. Sicer pa verjamem, da MP od COD1 je najboljši, čeprav ni dobre grafike.

icemarik ::

Meni so nazačetku ww2 igre tudi bile bedne ampak ko sem začel igrat dodo source wauuuuu kar nemorem nehat >:D

če potrebuje kdo kakšen dober config za dodo source za več fps. mi naj pošlje mail na unreal@volja.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019671 (12736) Janac
»

Potrjene specifikacije Radeonov HD 5700 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
768396 (5539) M-XXXX
»

Kje bi dubu original Day Of Defeat: Source?

Oddelek: Igre
161338 (1106) Highlag
»

Katere graficne pasejo na AGP8x?

Oddelek: Strojna oprema
8894 (749) ||_^_||
»

Navijanje riva TNT 16 Mb

Oddelek: Navijanje
8835 (749) HEKO

Več podobnih tem