» »

ADSL Dolenjska

ADSL Dolenjska

moby-dick ::

Ok ker se mi čakanje na ADSL že zdi kot, da bi moja punca dvojčke rojevala pa vendar splača se čakat :D Zanima me kako je z ADSL-jem pr nas na dolenjskem se pravi Brežice, Krško ter Sevnica.Kolker sem neuradno obveščen baje v Krškem že laufa ADSL pr 30 uporabnikih? To res al sem jst sanjal to mogoč?>:DOdgovore prosim :]
Hear me out...

moby-dick ::

Nevem al Dolenjci res nč ne zahajajo sem ali nimajo informacij.ADSL pr nas je že in sicer v Krškem.Brežice pa bodo na vrsti Januarja-Februarja zatrjuje Telekom (pravjo, da so opremo naročil za centralo pa zdj čakajo)...yeah right...lenuhi ;(
Hear me out...

SkIDiver ::

No jz dolenc tuki. Glede krškega sm slišu da naj bi dubl šele drugo leto. Če hočš kj več vedt moreš it direkt na telekom v NM pa tam spovnt tisto vlogo za prošno. Pa zravn mal popizdar da nej se ne obirajo predolgo pa boš kmal dubu. V roku 1 mesca če je mogoče. V samem NM je ADSL mogoč že sam jz nimam 30 jurju dnara zdele;(

kuglvinkl ::

Primerjava :)

Zadnjič sem gledal plan gradnje avtocest: že zgrajene in tiste, ki to bodo. Jasno Dolenjska tako zaostaja, da me je kap. Do Avstrije (sever) manjka le še par km, do Itallije še Črni Kal, do Maribora še Trojane (priznam, finančno verjetno najteži deli). OK. Pot na Dolenjsko se ustavi na Biču, meaning, da še sploh niso začeli pošteno graditi (kolk je od Biča do Brežic?...).

Kaj ma to zveze z ADSL-jem na Dolenjskem? Državi (Telekom takisto) se očitno precej j**** za ta konec nam tako ljube Slovenije. Dokler ne bo KONKURENCE, ne bo nič. V mojem kraju z 1000 dušami bom verjetno dočakal ADSL, ko bo avtocestni križ končan, tj. 2010 (če).

Sicer sem upal na kabelski net, ampak naš ponudnik je seveda tele in si je privoščil najcenejšo opremo, ki seve ne omogoča neta.
Your focus determines your reallity

OldSkul ::

Jaz iz Ivančne Gorice doma pa ADSL-je še ni in ga verjetno še mnogo cajta nebo.
Proklet Telekom!;((;(

cekr ::

Kaj se pritožujete ? Pri nas v Kranju pa ga že kar ponujajo - kličejo kdo ga želi imeti.

SkIDiver ::

kuglvinkl trojane so že v izgradnji ker je moj ata tam nekaj časa pripravljal drenažo za cesto. Kar se tiče pa avtoceste na dolenskem je pa takole. Zataknilo se je na Biču pri lastniku hiše. Hiša stoji pred enim od pasov avtoceste in lestnik te hiše zahteva ogromno vsoto denarja (beri odškodnino) in pa novo hišo na drugi lokaciji. Seveda DARS tega ne odobrava zato se je zadeva zataknila. Če nebi bilo tukaj problemov bi bla avtocesta nekje do trebnjega, če ne še bližje proti Brežicam.

kuglvinkl ::

Dude, si ti na glavo padu?! Da bi s celotno traso čakali samo zaradi ene k****** hiše? Si videl, kaj so nardili v LJ-polje? Enostavno bi začeli graditi 100 m nižje in naprej. Če si to prebral kot uraden razlog so te prav lepo natgnil. Prav beden izgovor. Da morjo zaradi ene hiše čakati ... O bog.

BTW: v resnici ni keša...
Your focus determines your reallity

tec ::

Jest sem iz NM in cakam na ADSL ze vec kot 2 meseca, po izpolnjeni pogodbi.

mobisuxguru01 ::

jest sm pa z Grosupla pa sm že en tedn nazaj podpisano pogodbo dubu, tko da zdej jim bom začel težit, pol pa juhuhu

ziga7 ::

No, jst tut iz Grosuplja, razocaran nad lokalnim kablom, tko da bom verjetno na ADSL presaltal. Ce bodo oca pa mati za:) Kabl je v spolovilu...
Zdravstvujte!

webcreator ::

jst sm iz krskega, in sm ze poslal pogodbo in mi naj bi prsl oktobra!!!! montirat, zdej jim pa vsak dan tezim oni pa "odpravlajo zadne tezave";((;((;((
To all the virgins: "Thanks for nothing!"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čatež - kaj še pogledati

Oddelek: Loža
61657 (1366) krho
»

Zakaj mramo več plačati cestnie za isti kos avtoceste?

Oddelek: Na cesti
201974 (1464) SasoS
»

Brežičani z ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
12864 (615) webcreator
»

ADSL KK

Oddelek: Omrežja in internet
211302 (688) McWolf
»

Kva z ADSL-jem na Dolenjskem!

Oddelek: Omrežja in internet
291813 (1337) EASYdoor

Več podobnih tem