» »

Pumpa Hydor L20 Pro

Pumpa Hydor L20 Pro

Veseljak ::

Prosim za eno pomoč.Včeraj sem vgradil vodni sistem in me zelo moti glasnost pumpe HYDOR L20.Sistem je popolnama odzračen,pumpa je v normalni legi,podložena z gobo,je nova kupljena pri cool-pc.
Se pravi pumpa vibrira glas pa prihaja iz nje same.A se mora ulavfat,ker ko sem sistem imel sestavljen na mizi je lepo tiho predla.

Lp

KraP ::

Probaj jo parkrat vklopit (kabl ven kabl not)

Veseljak ::

Jah! Sem že probal tudi to!Tudi če jo v roki držim ima isti zvok "BRNI", tako da lahko izključim prenos zvoka po ohišju,tudi frcal sem jo če bi kaj zraka bilo v pumpi,nobenih mehurčkov ne vidim tako da bi lahko rekel da je odzračen sistem
Problem mora biti samo v pumpi,kot sem že omenil sistem sestavljen na mizi je bil zelo tiho pumpa je tipo predla.

Eddy ::

Vseeno ji daj nekaj dni časa da se uteče...
www.ekwaterblocks.com

Veseljak ::

Sam zakaj ko sem sestavil na mizi ni brnela ampak zdaj ko je vse skupaj v kompu.
Prvič ni bila ulavfana pa je bila lepo tiho.To mi ni jasno?

Primoz78 ::

Moja L35 je bla od zacetka tudi kar precej glasna sedaj pa je skroajda neslisna...tko da daj ji mal casa pa bos vidu da bo boljse...

Lp Primoz

p.s. Precej je pa pomagalo ko sem dodal vodi antifriz...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Veseljak ::

Ja očitno bom res moral ker drgač vse ven vržem

Primoz78 ::

Glej ce se nisi dodaj mal antifriza...bos vidu da se v isti sekundi (mal pretiravam!) bo pumpa lepse stekla...pol bos pa videl ane. Jaz sem tudi v prvih dveh tednih hotu menjat pumpo...sam pol ko sem dolil antifriz in se je udelala sem super zadovoljen z njo.

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Veseljak ::

Imam mešanico destilirane vode in antifriza

Veseljak ::

Ekola pumpa je čudežno kar na lepem utihnila, ne vem kako zakaj ampak je hvala vsem za nasvete,sem se že ustrašil da je crknila haha

Lp

Easx ::

Hja mene zanima po kolkem casu se je vasa pumpa utisala, kajti jaz sem jo dobil vceraj in jo sedaj testiram v kuhinji. Pumpa tok brenci, da preglasi celo hladilnik ;((

d3k0 ::

Ziwjo, bom kar tule vprasal, upam da ne smetim teme!

Ce das antifriz v destilirano vodo, lahko dam tudi rdeče barvilo iz cool-pc.org, al sam barvilo?
Pa ker radiator 2x120mm si naj kupim? Cooltek je baje najbols, kaj pa vi mente?
!.....Happy new 2005.....!

pranko ::

Jp ti kar Cooltek Mainstream II kup, ti ne bo žau.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pranko ()

dfi ::

Načeloma naj se nebi mešalo barvila z ostalimi tekočinami(razen vode).Ker lahko, da ne bosta šla skup antifriz in barvilo.Razen če ma kdo že kakšne izkušnje s tem...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri vodnem hlajenju - radiator

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
312908 (2617) TOP
»

Črpalka za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372671 (1922) mysly
»

Termalna pasta

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182100 (1793) d3k0
»

Katere 120mm fan za Cooltek Mainstrem II vodno?

Oddelek: Kaj kupiti
7772 (707) d3k0
»

antifriz in vodno hlajenje!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212597 (2270) Nejc Pintar

Več podobnih tem