» »

Trgovina Zeko-Tel v Mariboru

Trgovina Zeko-Tel v Mariboru

M4TECH ::

Vprašal bi vse mariborčane tu če vejo kaj je to za trgovine v MB.
Zakaj? Ker majo smešne cene za nove GSM aparate brez sklenitve naročnine, torej v prosti prodaji.
Konkretno se zanimam za samsung d600. Pri Janus trade (distributer za SLO) stane gsm 119000 pri teh zeko-tel pa 83900. Tale trgovina mi deluje nekam čudno s temi cenami.

tnx za info

Kebab ::

Kolikor jaz vem, so čisto ok. Poznam nekaj ljudi, ki je tam kupilo in so zadovoljni. Prostor pa imajo v Mercatorju če jih boš iskal.

Popaj ::

Si ziher da je to cena za nov telefon in ne rabljen?

M4TECH ::

nov

DenisM ::

Trgovina je OK sem kupil ze 3 GSM-e tam.

Ima pa tudi rabljene telefone ampak so praktično novi.

Drugače se pa da z naročninami malo mučkat.

Lp.
I LOVE my computer because all my friends live in it

dela ::

Sam sem zelo zadovoljen z njimi.

Pred kakšnima dvema mescema sem pri Mobitelu sklepal naročnino. Najprej sem obiskal Mobitel center, kjer niso imeli telefona, ki sem ga želel (Siemens CF75). Nato sem šel v Big Bang. Tam so telefone sicer imeli, niso pa hoteli skleniti naročnine, ker nisem imel originalne davčne številke z žigom, ampak sem imel napisano na listku. Nazadnje sem skočil še v Zeko-Tel (Mercator). Tam so imeli celo črno verzijo CF-75, za katero na centru in v BB niti niso vedeli, da obstaja. Starejša prodajalka je povedala, da so ga dobili preko nekih vez. Tudi sklepanje naročnine je potekalo dobro - nič komplikacij glede davčne, prodajalka je izpolnila vse formularje (kolikor se spomnim, sem jih prejšnjič na Mobitel centru moral sam), kar je za lenuha mojega kova vsekakor priročno.

Ukvarjajo se tudi z rabljenimi telefoni, ampak dobiš na novega tako ali tako garancijo, tako da se nimaš česa bati. Čisto verjetno je, da tašno razliko v ceni ustvarijo razne marže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - Mobitel (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
21346482 (19024) cekr
»

SiMobil zaklenjeni aparati

Oddelek: Pomoč in nasveti
51871 (1697) presad123
»

Cene rabljenih pri nas

Oddelek: Mobilne tehnologije
286256 (5621) Hayabusa
»

Nakup mobitela

Oddelek: Mobilne tehnologije
275102 (4035) Lonsarg

Več podobnih tem