» »

Thank God

Thank God

_Mortal_ ::

Učeri sm šel delat modifikacijo Radeon-a in sem končno uspel dobiti Titan termalno pasto. Ok jz vse namažem dam gor hladilnik na rame. Dam not grafično prižgem računalnik in na enkrat zečne cvilt na monitorju zelena lučka se obarva oranžno. Hitr dam v grafično opazim termalno na pinih zraven rama. Mal preveč sm dal gor. Vzemem matkin Aceton (za lak) in pucam celo grafično pine. skratka še zdej čutim ta vonj ko povoham grafično. Pustim jo en dan in ko pirdem iz šole prižgem in dela normalno WTF a se nebi rabla sfukat če je pasta električno prevodna
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

mobisuxguru01 ::

hej, če te zanima a se mora sfukat jo pa še enkrat namaž:D, pa mal bl na gost pa boš vidu>:D, pa jasno poročej, mogoče pa pasta ni prevodna, una k je zraven Borba recimo že ni

TESKAn ::

Prevodne stvari na čipih niso lih taka kriza. Osebno sem recimo imel že:
- ene dvakrat vodo v procesorju
- tut ene dvakrat vodo na geforcu
pa mi še delata. In ja, obakrat sm ju mel pod štromom. In obakrat je začel kompjuter cvilit. In obakrat sem zadevo posušil in dela naprej (hvala bogu).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

msmiha ::

Isto je pri odklepanju AMDjevih procov, če povežeš vse L1 mostičke skupaj (tako sem hotel skuriti procesor) procesor ne bo delal. Ko jih pa lepo spučeš se procesor spet zažene.:DTESKAn kakšna voda si mel na procesorju? kaj so ti cevi puščale al ni blo vredi izolirano in je nastajal kondenz. Ker če je nastajal kondenz pol itak ni moglo biti nič, ker destiliranana voda ne prevaja elektrike.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

TESKAn ::

Ooo, je prevajalo elektriko. Če je nebi - zakaj ni delal, dokler ga nisem posušil? Torej, moker procesor ne bo delal:D. Ko ga pa posušiš, pa spet steče.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

msmiha ::

OK vem čudno. Samo destilirana voda ne bi smela prevajati elektrike v praksi.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

TESKAn ::

Kolikor je meni znano, je dovolj že majhna količina 'smeti' v destilirani vodi, da postane prevodna...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

_Mortal_ ::

Zaželte mi srečo I'm going to try it again>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oljno hlajen računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
428244 (5796) Vanadium
»

A moram na novo nanest termalno pasto, če snamem hladilnik in cpu in ju prenesem na d

Oddelek: Pomoč in nasveti
397639 (7101) amigo_no1
»

ekstremno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331870 (1311) element
»

Hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171429 (1225) SkIDiver
»

Vprasanje ?!?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192044 (1748) TESKAn

Več podobnih tem