» »

Mobilni pentium v klasični plošči

Mobilni pentium v klasični plošči

Gapi ::

Ali obstaja pretvornik za socket 478 za mobilno verzijo pentiuma 4 na socket 478 ki je na navadnih platah? In kje tega hudiča dobiti. Pa ali se mi to sploh splača. Mam Mobile P4 1.7 GHz iz prenosnika ki ga je sestra vrgla po tleh in je šel ekran rakom žvižgat mogoč še plata disk pa sigurno. Tako da mam neki take robe iz prenosnika na voljo pa ne vem kaj početi z njo. Ram sm že potalal okol. Če kdo rabi napajalnik za fujitsu siemens z podatki 19V 4.22A ga dam za par jurjov.

tiborrr ::

P4 mobile je enak P4 desktop, seveda, ce govorimo o PGA478 podnozju. Le da ima odklenjene nekatere mnozilnike.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

zee ::

za procesor Pentium-M obstaja Asusov adapter; Pentium4-Mobile je pa druga pravljica
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Gapi ::

Ta procesor
O tem procu sm govoru

VASkO ::

to je pentium 4 mobile

tiborrr ::

IMHO bo delal s katerkoli P4 desktop plosco, priporocal bi ti kaksno z dualDDR podporo, npr. tale bi bila precej v redu:



Uradna stran
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Gapi ::

Kr nekako nisem prepričan da sta socket 478 za prenosnika in desktop ploščo enaka. Namreč nimam nobene plate z socket 478 pri roki tako da bi lahko primerjal med sabo. Po netu sm že iskal no ne preveč vneto očitno da nism najdu nič pametnega. Ja google je moj kolega sam nisva skup krave pasla da bi mi plunu vn podatke take kot jih jaz hočem. Torej rad bi da mi kdo pove ki je to že počel kar jest želim nardit da si ne bom stroškov delal po nepotrebnem.


Hvala Gasper

tiborrr ::

Ce lahko verjamemo tej strani, sta proca kompatibilna.

Klik!
Pentium 4 mobile in desktop board???
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiborrr ()

Gapi ::

Ej stvar dela ! sam mam probleme z grafiko. Mam eno elitegroup plato v keri dela v linuxu prov lepo samo v textovnem načinu kolk hočš takoj ko pa grem v grafični način mi pa stvar zmrzne. Windowse še nisem probal nalagat ker jih nimam. Bom probal še z kero frugo grafično kartico.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mobile pentium 4?

Oddelek: Kaj kupiti
182528 (1935) Anney
»

Hitrost CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
261427 (1171) mtosev
»

Menjava procesorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
201735 (1322) Azrael
»

Rad bi zamenjal procesor na laptopu

Oddelek: Strojna oprema
312612 (1855) zee
»

Plata: procesor 478, xpress 16x pci

Oddelek: Kaj kupiti
81515 (1391) jan01

Več podobnih tem