» »

IE po oglaševalskih poteh FF?

IE po oglaševalskih poteh FF?

BluPhenix ::

Ok, da bo jasno nočem izzvati nekega flejm wara in ostalega kar se dogaja, ko se srečata ti dve kratici, le kot zanimivost.

Po debati o Fatal1tyju sem šel pogledat malo njegovo stran in od tam sem prišel na MTV overdrive. Ko sem si ogledoval stran sem naletel na zanimivo stvar:

PC Users with Netscape, Mozilla or Firefox: you need to run Internet Explorer to use MTV Overdrive.

in zraven ikonico:


sicer si pa stvar lahko ogledate sami: http://www.mtv.com/overdrive/, seveda morate stvar gledati z ne IE brskalnikom.

JE mogoče to že kdo opazil, meni se zdi tako malo smešno: Get Firefox, Get Internet explorer, get it? >:D . Sicer pa ne vem zakaj get internet explorer, ker je itak že implementiran v Windows, bolj primerno bi bilo Use IE, ampak v tem primeru nebi bilo tako udarno.:\

Edino vprašanje, ki se mi tukaj pojavi je: gre za lobiranje, ali je že v osnovi IE page?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

64202 ::

Linux + konqueror:
In order to offer a broad selection of full-length music videos on-demand and free of charge, MTV Overdrive uses Windows Digital Rights Management (DRM) to protect videos from unauthorized re-distribution. Unfortunately, Microsoft's Windows Media Player Plug-in for Unix does not support Windows DRM. If DRM support becomes available, MTV will develop a version of MTV Overdrive that works for your operating system.

btw.: wtf je Microsoft's Windows Media Player Plug-in for Unix?? a to ma kej veze z 800 let starim ukinjenim portom IE-ja na solaris (IIRC)?
I am NaN, I am a free man!

kriko1 ::

Isto napiše tudi z opera + linux (ID=Opera). Blah.

Alexius Heristalski ::

Meni napiše:
Detecting OS...
We're sorry!
PC Users with Windows 95 or 98: you need to run Windows 2000 or Windows XP to use MTV Overdrive.


ROFLMAO! Uporabljam Windows Server 2003.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MTV's "Pimp My Ride" hoax?

Oddelek: Loža
303648 (1999) Stepni Volk
»

divx player v avtu? ali obstaja tak avtoradio?

Oddelek: Na cesti
61078 (909) Lery
»

Microsoft @ CES, Las Vegas 2006

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
202996 (2374) BigWhale
»

Electronic Arts bo ponudil odlomke glasbe iz znanih iger

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
143203 (2749) MrStein
»

VMA 2003

Oddelek: Sedem umetnosti
101271 (1116) Popeye

Več podobnih tem