» »

w2000

w2000

balasko ::

Imam računalnik P333, 192 Ram in voodoo2.
Zanima me, če lahko naložim windows2000, ker sem namreč slišal, da mi le ta nebo podpiral voodoo2, oz. če ga bo, kaj moram narediti?

Hvala

sasox ::

Ja itaq da lahko...

ToniT ::

Ti samo naloži win2k. Podpirajo voodoo2. Če boš imel probleme z gonilniki samo pošlji mail. (je v profilu).

balasko ::

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dual GeForce 7600GT

Oddelek: Novice / Grafične kartice
194797 (4251) piscanc
»

Voodoo 5 6000? Kaj je že to?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
162916 (2916) Sami
»

Triinšestdeset grafikulj na preizkusu

Oddelek: Novice / Grafične kartice
272324 (2324) AtaStrumf
»

voodoo 3 vprasanje??

Oddelek: Zvok in slika
81168 (953) Nutcracker

3dfx: vzponi in padci podjetja!

Oddelek: Strojna oprema
472359 (1987) Sergio

Več podobnih tem