» »

Win XP se mi skoz hoče poveza na net

Win XP se mi skoz hoče poveza na net

BendeR ::

Ok problem je naslednji.

Zadnje čase se mi Win XP,kar samo povezujejo na net.Prvo sem mislo,da mam kaj narobe nastavleno v Download Accelerator,
zato sem šel na ziher in odstrano DAP.Toda spremembe ni blo.Mogoce vi vete kaj bi lahko blo to.Aja pa tudi ko sem na netu
mi to dela da se hoče povezat.Ma kdo kaki predlog kak bi se to dalo odpravit???????

BigFoot ::

hmm...mrbit maš kakšen auto update naštiman tako da se hoče sam povezat. al pa maš v internet options mrbit kej naštiman da se ti samo poveže.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

BendeR ::

Update mam izkloplen tak da to ni.Za ono drugo možnost pa tudi nebi reko.Je pa zanimivo,da sem zaj na novo dal XPje gor pa dela isto.To se pravi da more bit neka default nastavitev.Hm andrej bi mogo to vedet ne on se na XPje spozna,kot doben drug:))

BendeR ::

Hm pa za tiste,ki bote pomislili da mam narobe naštiman porgram za dol vleko.Download Accelerator tudi ni kriv ker sem ga odstrano pa je še vseeno enako.;((

ToniT ::

Danes zjutraj se mi je eden od računalnikov hotel povezovati na internet in potem sem ugotovil, da je bil kriv Microsoft Money, ki je hotel iti gledati na Web za update. V registriju sem našel v ključu
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run program Reminder.exe, ki je seveda hotel iti na Web.
Poglej še nastavitve v ključu
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate, kaj ti tam piše.
Seveda še opozorilo PAZI KAJ DELAŠ!

BendeR ::

Ok mislim da je problem resen.Mislim da je bil krivec Audiogalaxy.Sicer nevem kak bi se lahko ta kuj sam hoto povezat,toda ko sem si malo bolj natancno pogledo to stvar mi je gor pisalo Audiogalaxy pa neki IP pol pa mi je bluzo o nekem call backu.Pol pa sem to izklopo pa je blo spet OK.Upam da bo tak tudi ostalo.Ce pa se problem ponovi pa bom pom malo poskuso tvojo resitev.

SLOWWWeb.net ::

Lej, dej probej si inštalirat požarni zid SYGATE . Lahko tudi katerga druzga, ampak je free verzija. Skratka omenjena verzija dela tudi z XPji, program pa ti omogoča, da imaš pod kontrolo celoten internet, ter da dovoljiš kaj gre lahko ven in kaj ne-vključno z izpisom vrat in IPji. Inštalacija je zelo enostavna, sam določi stopnjo varnosti srednjo verjato [1. dovoli vse, 2varno, 3 blokiraj vse], program pa bo poskrbel za zaščito. Lahko pa tudi testiraš mašino še na: SLO-Security.com pod pripomočki. Ta ti bo izpisal kje si ranljiv.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

AlienRex ::

Ce me spomin ne vara, je blo enkrat omenjeno, da ima Audiogalaxy en spyware vgrajen, tko da je cisto mozno, da je hotel malo 2potelefonirat domov".
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Security Warning - mi bo požru živce!

Oddelek: Operacijski sistemi
111885 (1578) veteran
»

Ikone w widows xp so izginile !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202035 (1753) K0K0
»

Adsl..vzpostaviti povezavo preden se XP-ji logirajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
81091 (917) Spajky
»

Scheduled tasks v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
6701 (575) alesrosina
»

Vklop povezave?

Oddelek: Programska oprema
5958 (868) alesrosina

Več podobnih tem