» »

Ne boot-a XP-jev po združitvi particij

Ne boot-a XP-jev po združitvi particij

Hair ::

Zdravo!

Particiji fat32 sem s Partition Magic merge-al praticijo C, na kateri sem imel boot.ini od XP-jev, naloženih na ntfs particiji D. Sedaj mi winsev seveda noče boot-at... :(

Se da to kako popravit? Poizkušal sem z bootcfg v recovery console, vendar nisem našel rešitve. Na voljo imam Mandrivo in pa live linux Slix.

Hvala!
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

darkolord ::

Si nastavil particijo kot bootable?

Hair ::

Ne. Kje? Kako? Jo lahko sedaj?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

darkolord ::

V Partition Magicu. Desni klik na particijo -> Advanced -> Set Active. Ja.

Neki takega :D

Hair ::

Hja, to bo sedaj problem, ko ne morem več v winse. Se da kje drugje to narediti, da mi nebi bilo treba novih oken nalagati? Kakšen tool da to naredim v linuxu?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

#000000 ::

Jest se oproščam če sem falil temo, ampak mam en problem, pri instalaciji win xp sem bil nepozoren in sen zaj... :D 'nisem upisal kolk velka nej bo particija'

se prav na en star 20 GB disk sem naložu xp-je 'prej so bli win 98 gor' no sej gli u temu je fora, neki fajli so ostal od 98 še gor,

zgleda pa zadeva tkole


zdej bi rad nekak naredu, 'spremenu' velikost particije c: pa nimam pojma kako bi to naredu brez, da še enkrat instaliram XP-je.

btw sploh mi nu jasno kako je lahko sploh kej ostal od 98 gor če sem formatiral disk. LP

#000000 ::

Huh, rešeno na cvaj klik način, 'tale Partition Magic' je pa res super zadeva, simpl ko pasulj, mater sploh ne vem kako ga nisem že kdaj prej uporabil.

Vseeno hvala. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows] Kako odstraniti Linux particijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
628019 (7103) buneech
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443108 (2346) xpozed
»

Trdi disk in instalacija Win

Oddelek: Pomoč in nasveti
111285 (1080) eagle69
»

Partricije ter win XP in RH9

Oddelek: Operacijski sistemi
181246 (1080) DixieFlatline
»

WD 80GB 800JB problem ! ALI "kako Vas lahko računalnik prepriča, da se vržete pod vla

Oddelek: Pomoč in nasveti
171240 (1087) dexter_II

Več podobnih tem