» »

NoiseControl v SLO?

NoiseControl v SLO?

tha_man ::

Zanima me če pri nas kdo prodaja coolerje in ohišje od NoiseControl. Po testu na Tom's hardware je bil njihov Silverado cooler med najtišjimi, hladil je pa skoraj najboljše (daleč boljši kot vsi Zalmani). Na njihovi strani pa sem opazil da izdelujejo tudi ohišja (zvočno izolirana).

Torej, ali kdo te zadeve uvaža v SLO, al bo spet treba kompromise delat? :\
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

msmiha ::

Če se bo Mlacom kaj zmigal. Zadnje čase kar veliko uvaža. Drugače pa bad luck. ostane ti le nakup preko neta
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

jah, pomoje boš mogu kr preko neta nabavlat... :(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tha_man ::

Sucks to... MLAAACOOM! :P
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

AlienRex ::

Kaj uspeha a si moral preko meje?
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

tha_man ::

Zaenkrat nič uspeha :'(
Iščem alternative; Zalman je naredu nov model svojega flower heatsinka, ki sliši na ime CNPS-6000. Po testih se obnese boljše kot stari 3100 model, s tem da je še vedno enako tih. Druga alternativa je Titan TTC-D5T, ki je tud baje med tišjimi coolerji (nekako v stilu Zalmana na normal mode), s tem da boljše hladi in je cenejši.

Kar se ohišja tiče sem pa brez idej. V enem drugem threadu piek pravi da ima neko Umaxovo serversko ohišje ki medna dobro zaduši zvok, ampak mi ni uspelo zvedeti modela in cene. Drugače se zanimam za Chiefteca opisanega na slo-techu. Sicer ni zvočno izoliran, ampak po testih po netu ima baje zelo dober pretok zraka, kar pomeni da ni potrebno imeti veliko dodatnih ventov za dobro hlajenje. V kombinaciji z Enermaxovim napajalcem bi bla mogoče v redu (čeprav rahlo draga) zadeva.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

ChiefThunder ::

kar je malo bolj eksotičnega, se v sloveniji bolj poredko dobi... sicer pa, zakva nisi naroču silveradota? njegova cena je tam okol 12k sit, če se ne motim... kar se pa ohišja in nasploh hrupa tiče, bi lahko ves računalnik ali izolirau ali pa zapru v leseno omarico in še tisto izolirau. Komande za ugašanje ipd se pa da modificirat, da bo vse na dosegu roke...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

AlienRex ::

Jaz razmisljam o Zalmanu 5005 serija, ali pa o Alpha PAL8045 sam ne vem se kateri vent naj dam zraven.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Realman ::

AlienRex kje bos nabavu pal8045 brez venta. Jaz ga namrec tud nameravam kupit sam sem nasu sam v Avstriji leverman
za 700 Sch. A poznas mogoce kje blize.

tha_man ::

ChiefThunder, hja, Silverado je kar drag, pa še poštnino je treba prištet zraven. Kar se ohišja tiče, pa jaz nisem ravno neki modifikator, tako da bi najraje imel dobro ohišje v 'originalni' izvedbi 8-).

AlienRex, a se Alphe dobijo pri nas? Baje tud niso ravno poceni zadeve, kolk sem slišal. No, poglej si test Titanovih coolerjev na www.overclockedcafe.com ali pa na www.frostytech.com; model Titan TTC-D5T se je zelo v redu obnesel, s tem da baje precej potihem laufa (je pa tud velikosti 80mm). Videl sem ga v ceniku od Megahita, za manj kot 3000 SIT 8-O
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

AlienRex ::

Raan: Zaenkrat se ugibam. Cene v nemciji so cca 120DEM z davkom. Je tvoja cane brez MWsT? Jest sem gledal nemsko firmo z istim imenom. Tudi cena je ista 60,85EUR. Ker vent pa nameravas dat gor?

the_man: Ma v SLO ne vem ce se ga da dobiti. Bom pogledal teste za titana.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

ls ::

mislim men se zdi brezveze dajat 12k za en kurcev hladilnik.. za take pare dobis ze eno bolj skart vodno hlajenje - bo delalo bolj tiho in se boljse ohladi

AlienRex ::

Skart?!

No sej te razumem, res je - vodno hlajenje je boljse, samo povej kje naj kupim all-in-one kit, ker jaz se po delih ne mislim zezat. Ce pa dobim vse v kompletu za primerno ceno, pol pa je to druga pesem.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332875 (2146) c3R4R
»

Alternativa za Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71045 (753) the_unborn
»

Titan coolerji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221441 (970) Alec999
»

kater cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201277 (841) OZZY
»

Tih hladilnik - a je Titan mogoce take sorte?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91716 (1523) CIrCAcevl

Več podobnih tem