» »

MB A8N32-SLI Deluxe vs. A8R-MVP

MB A8N32-SLI Deluxe vs. A8R-MVP

Auslander ::

Katera maticna plosca je po vasem mnenju boljsa in zakaj?
A8N32-SLI Deluxe ali A8R-MVP

kdaj lahko pricakujemo katero izmed njih pri nas??

Dr_M ::

butasto uprasanje.
sicer pa nevem kako ti iz specifikacij ni jasno. verjetno pojma nimas kaj kej pomeni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Auslander ::

Butastih vprasanj ni, so samo butasti odgovori ! ;(( Kar pa tvoj definitivno sodi mednje. Tebi, ki je vse tako jasno bi lahko pojasnil pa nisi, vrjetno tudi sam ne ves. Pravzaprav gre za dve odlicni maticni plosci, razlik med njima niti ni prav veliko. sploh sem pa spraseval po mnenju posameznika zakaj se mu zdi ena boljsa od druge. razlike opazim tudi sam.

Dr_M ::

ehehehe, butast odgovor na butasto uprasanje ja.

drugac pa je tale nov nf4 sli x16 chipset se mnogo boljsi od tistga atijevga sr*** ki mu oni pravijo chipset. tehnicno gledano.
je pa tut A8N32-SLI bolje opremljena, ma boljse napajanje za cpu, boljsi layout... prakticno je to trenutno najboljsa plosca za amd platformo. cena bo pa verjetno za obe ista.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BogyX ::

Glede na številne težave, ki jih imajo ljudje pri OC A8R bi vzel A8N SLI Deluxe, ki je tako precej dražja.

drugače pa ravnikar nesem nazaj A8N SLI , pri kateri je po 3 mesecih nehalo delat vodilo PCI in bom za zamenjavo vzel A8R.
Pač zato, ker je isti cenovni razred in ker imajo ljudje z A8N in PCI Technisat SkyStar 2 kartico težave in upam, da bo potem z ATI NB malo bolše. Pa še A8R ima pasivno hlajenje, medtem ko se je moja A8N SLI kar pošteno drla, dokler nisem namestil Zalmana (ampak pri deluxe je itak heatpipe).

Lp
Bogdan

OZZY ::

težav pri a8r ni....Edini problem je, da je nad 260fsb sinhrono ram treba laufat na 2T..Ampak tukaj je fora v tem, da je tudi implementacija 2T komande skoraj tako hitra kot 1T in se skoraj nič ne izgubi..Drugače pa 320+ z to plato ni problem...frend laufa na 320fsb in dela BP
Go with the flow.

igor0203 ::

Kako to misliš da 2T dela skoraj isto kot 1T? Se pravi, da majo nF4 plate to slabo porihtano, ta pa dobr al kako?

OZZY ::

Plata je tko dobro zasnovana, da so izgube zelo majhne ali skoraj nične... Sem gledal danes na netu za to plato, ker me je nekaj zanimalo, in je blo v enem testu prav to napisano, kar sem jaz tukaj napisal in sva z frendom prišla do te ugotovitve. Še LINK
Go with the flow.

igor0203 ::

No ja, to je pa fajn. Tko lahko vsi tisti, k majo TCCD Apacerje pridejo kar visok z 2T... >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero matično ploščo

Oddelek: Kaj kupiti
161997 (1747) dunlop1

A8N32-SLI Deluxe

Oddelek: Strojna oprema
191313 (1032) gfighter
»

Zbirka testov

Oddelek: Novice / Grafične kartice
133219 (2686) Pithlit
»

Katera s939 plata, čim tišja

Oddelek: Kaj kupiti
391633 (1044) jest10
»

Nakup racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
91888 (1575) Auslander

Več podobnih tem