» »

Blank screen po minuti igranja Quake 4

Blank screen po minuti igranja Quake 4

Reaper123 ::

Fanjte dajte mi pomagat prosim , ker jaz nimam blage veze vec kaj nardit.

Imel sem:
AMD Athlon XP 2500+
Solket maticna plosca
512 RAM
Geforce 5600FX 128mb

Odloco sem se da bom igral Quake 4 ampak to mi racunalinik ni omogocal. Nato sem si kupil bolso graficno Albatron 6600 GT 128MB ampak Quake 4 se vedno ni delo tak kak bi mogo.. Ni mi preostalo drugega kot pa da nabavim se Procesor in Maticno plosco.

Zdaj imam:
AMD Athlon 64 3200+
MSI K8T Neo2
Albatron 6600 GT
512 RAM

In tukaj so problemi nastali! Lepo vse priklopim disk formatiram nalozim windovse vse driverje za graficno maticno itd.. Oglavnem problem je tak : Zacnem igrat Quake 4 zdaj vcasih 1 min vcasih 1h odvisno kak se pac odloci in ze dobim blank screen " crn ekran " racunalnik se vedno dela lucka na monitorju utripa kot da ne dobi signala od graficne. Ko resetiram gre normalno u windovse. Vcasih tudi ko resetiram mi 3x zapiska na zacetku windowsi se normalno nalozijo saj slisim po zvoku ampak slike se vedno ni in lucka se vedno utripa na monitorju! zato ga morem dol ugasnit ampak ko ga ugasnem se cez cca 2 sec sam prizge nazaj?! " wtf? ".

Oglavnem do zdaj sem ze naredo : flashno bios , formatiral disk , reinstaleral quake , nalozo vse driverje " najnovejse " , nabavo mocnejsi napajalnik 400W ker sem prej imel 300W in sem mislil da je to problem itd..

Vceraj sem za foro sel sprobat 3D Mark in sem ugovotil da quake ni edini ki mi to dela saj mi pri cca 10sec testiranja isto naredi kot pri quaki. Zdaj pa nevem warcraft 3 mi dela normalno in do zdaj se nisem mel kaksnih problemov isto windowsi filmi itd.. vse dela tak kak mora tak da zdaj pa res nevem v cem je finta.

Zdaj nevem a je plata zanic al kaj?
Ja ok.

Reaper123 ::

Erm pozabo sem dodat:

Procesor se mi ne pregreva in tudi graficna ne , procesor ni navit tako kot tudi graficna ne.

Ja ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Shybby ::

A si priklopo dodatno napajanje grafične?

Enak problem ko sem motiro hlajenje na grafo, pozabo napajane priklopit in tud sledil črn ekran.

Lp

Reaper123 ::

Nimam dodatnega napajanja na graficni , ker je na AGP.
Ja ok.

bastadu ::

Moja 6600GT je tudi na AGP pa ima dodatno napajanje...

Damjan Jagar ::

Pa prosim, ne več takih naslovov.
http://jagar.si

Reaper123 ::

Moja oglavnem nima.
Ja ok.

mi_c_ho ::

Jest pa mislm, da ga ma, ker sem kolegu vgradil albatron 6600gt in je imela še dodatno napajanje tako da še enkrat poglej. LP

Reaper123 ::

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?...

Ce ima to potem nima dodatnega 100%
Ja ok.

Reaper123 ::

hm imas prav se opavicujem.
Ja ok.

Reaper123 ::

Legenda zdaj sem vklopo in probal in ze dela!! Oglavnem res ti hvala ker sem ze nameraval plato v garancijo dat.. Sicer pa nevem kak da tega nisem vido , vrjetno ker mi je kolega reko da nima tega in pol niti pomislo nisem na to. Se 1x THNX!
Ja ok.

Highlag ::

Enkrat sem pozabil priključit dodatni kabel za napajanje pa sem dobill opozorilo takoj, ko so se okna naložila do desktopa.
In imam 6600GT. Čudno da nisi ugotovil prej.
Never trust a computer you can't throw out a window

Reaper123 ::

Erm men se zdi najbol cudno da mi je na stari plati delalo vse ok pa tud nism priklopo dodatnega napajanja zato pri tej niti pomislo nisem na to , sicer pa sem skos mislo da zmankuje stroma graficni zato sem tud kupo bolsi napajalnik ampak jebi ga se zgodi vazno je da se je ugotovilo in da dela.

lp
Ja ok.

steev ::

Od kje ti oglavnem? :\
:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF 6600 GT Leatek - težave z napajanjem

Oddelek: Strojna oprema
241506 (1266) PrimozR
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421934 (1297) Mirč
»

Albatron AGP6600GT težava

Oddelek: Strojna oprema
8947 (737) Zako
»

Težave z 6600GT!!!

Oddelek: Strojna oprema
181801 (1253) Sami
»

a je moj pc za odmet??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
684804 (3478) dado18

Več podobnih tem