» »

iz mp3 v navadni format...?

iz mp3 v navadni format...?

XPSISTEM ::

Ker sem obupov prosim za pomoč.

kako iz mp3 formata nardit spet (klasičen) format ki se bo predvajal v mojem avtoradiju....

Hvala lepa!!!! 100 krat.

l.p.

Stepni Volk ::

To zna večina programov za peko CD/DVD in za predvajanje glasbe, npr.: Nero, Musicmatch Jukebox itd.

Seveda se pri vsem skupaj poraja veliko vprašanje: Kakšen avtoradio pravzaprav imaš?
Je še na kasete, CD-je ali naprednejši s trdim dikom, Flash/USB vhodi ali nemara DVD?

Zgodovina sprememb…

simonchelo ::

Pozabu si še napisat, kaj je zanj navadni format. To se sliši tako abstraktno.
ciao

XPSISTEM ::

mam original avtoradijo + cd veksler v C5 avtu k je kr vredu ...kak z trdim diskom bi pa res pasal...;) a mi lohka na kratko poveš za nerota kako gre konvertiranje.. Najlepša hvala!!

gandi ::

Zaženeš nerota,izbereš možnost Audio CD...
Namečeš notri Mp3-je in zapečeš...

XPSISTEM ::

zm že zapeku 100 krat ti hvala!!!

Ej kako pa da bi bi bil tekst na cd ju (ime komada...) Nekej morm uklopt pa ne vem kaj ?

Pa še to v kratkm bom dvd kupu a se peče tut dvd je z nerotam?

l.p.

c00L3r ::

Preden stisneš BURN in s tem začne pečt CD, imaš odprto okno s štirimi jezički. Ti so "Info", "Audio CD", "CDA Options" in "Burn". Pojdi na "Audio CD" jeziček in samo olkljukaj kavadratek v katerem piše "Write CD Text on CD", ostala polja lahko pustiš prazna. Če pa maš slovenskega Nerota, pa se boš moral malo znajti. Je pa tudi odvisno od tvojega avtoradija, ali bere CD text.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zapeči audio CD z naslovi pesmi?

Oddelek: Zvok in slika
71271 (1081) bambam20
»

Audi A3 avtoradio CD

Oddelek: Na cesti
213433 (2879) d4vid
»

Kreiranje Audio CD

Oddelek: Zvok in slika
61000 (939) zavajon
»

Spiski komadov-filev

Oddelek: Programska oprema
61090 (948) msenjur
»

write CDtekst to audio CD

Oddelek: Zvok in slika
81225 (1064) Yo

Več podobnih tem