» »

SST-GSM

SST-GSM

lali12 ::

Mam naložen omenjen program, pa bi prosil če ima kdo navodila ali izkušnje z njim glede odklepanja.Mam pa CX65 gsm.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF TI4200 problem z Battlefield 1942

Oddelek: Igre
281494 (1191) ERGY
»

Kaj imate za "domačo stran"?

Oddelek: Omrežja in internet
424218 (3193) MadMicka
»

OC TB 1ghz -- Abit kt7a -- en vent -- kolko ?

Oddelek: Navijanje
121365 (1202) Leo
»

FUJITSU vs SEAGATE

Oddelek: Kaj kupiti
162101 (1935) Tomaz

Velikost stopal

Oddelek: Loža
463165 (2778) jeti

Več podobnih tem