» »

Blue screen, pomoč prosim.

Blue screen, pomoč prosim.

aco111 ::

Zdravo.
Ta moj računalnik sem kupom pred skoraj letom dni. V zadnja pol leta sem imel bar 10 različnih blue screen-ov, samo nakar mi je grafična crknula (Radeon 9800pro), so mi zamenjali na garanciji in od takrat ni blo niti enega samega blue screen-a vse do sedaj.

Plavi ekran:


Zaj pa me zanima, kaj to pomeni? Mislim da mi računalnik tudi ne dela kot bi trebo lepo gladko.

Ostali podatki računalnika:
- Asus K8V-X
- WD 160 GB SATA
- Radeon 9800pro 128 MB AGP
- AMD 64-bitni 3000+
- Integrirana zvočna, omrežna
- NEC CD/DVD pekač 3500

Hvala v naprej za pomoč

LP. Allesandro
Don't worry be happy :)

kopriwa ::

Lahko da je kak program k ti povzorča BSOD, probej še prime 95 mal počekirat rame, če ti testi delajo v redu bo treba format. Najprej probej izklučt vse težave, ki bi lahko bile z hardwarom. Se prav najprej probej prime, pa mal stestirej druge benchmarke če ti vse skp zdrži je problem v softwaru. Sam točno ne vem kaj ta napaka pomeni, lohk pa mal probaš pogooglat če boš kej najdu.
LP

aco111 ::

Stestiro sem z večimi programi, stestiro sem rame s memtest in z drugimi in nobene napake nikjer. Format nič ne pomaga, sem probo.:\ :\ :\

LP. Allesandro
Don't worry be happy :)

AngelOfDeath ::

mogoče so kakšni driverji v konfliktu

si kaj spreminjal strojno opremo ?

kopriwa ::

Če format ne pomaga je verjetno težava s strojno opremo ali pa naroobe nastavljen BIOS, vendar verjetno ga nisi spreminjal. Se ti kaj segreva procesor? Mogoče imaš težave z SP2 ali kaj podobnega.

aco111 ::

Hmmm. Eden mi je reko da so krivi ATI-jevi originalni drajveri. Evo danes že drugi blue screen:
win32k.sys - Adress BF8011C3 base at BF800000, DateStamp 422511a2:'( :'( :\

LP. Allesandro
Don't worry be happy :)

maticm ::

Se da mogoče blue screen informacije kje na računalniku dobit ker se men enosravno takoj resetira in ne morem prebrat strani

pviran3 ::

poskusi namestiti original gonilnike s cdja in posodobiti bios

imam prijatelja k je peljal rač na servis bomo vidl kaj bodo popravl, ker ma iste probleme


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows setup - ne gre delat particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
91145 (970) ender
»

Problemi pri inštalaciji Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
13972 (833) tomyN18
»

Katero osnovno ploščo kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
91196 (986) aco111
»

Problem z grafično kartico ATI Radeon 9800pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
141256 (974) aco111
»

3DMark 2005 rezultat. Prenizek?

Oddelek: Pomoč in nasveti
441788 (1249) aco111

Več podobnih tem