» »

igranje iger na prenosniku..

igranje iger na prenosniku..

emc2 ::

Zanima me ali so prenosniki s približno naslednjo konfiguracijo sposobni za noramalno igranje novejših iger: HL2, far cry, doom3,....

sempron 3 ghz
512 ram
ati x300 ali geforce fx5500
disk 140 gb...

icek ::

od kod tebi 3Ghz sempron?
Rider of Theli
www.air-tv.net

emc2 ::

hmm ups..kiks..
se popravljam... Pentium4 3.2 GHz

apachee ::

Glede procesorja: Sposoben je že za te špile, ampak preden ga kupiš izvedi en majhen test. Daj roko na ogrevan radiator in jo drži gor 1-2h in če te to ne moti potem kar kupi tak prenosnik. Grejejo se ko hudič! jaz imam P4 2,66 in je zlo vroč. Mislim da 3,2 ni primeren za prenosnike.

Grafična pa ni ne vem kaj in bi raje vzel kako X600 ali celo X800.
You can't win without The Finn!

jurcek3 ::

joj od kdaj so pa prenosniki za igranje igric? pomoje ce hoces take igre igrat bos moral najman 350 kosou odstet,k drugace ce se ne motim majo ful slabe graficne tko da...
www.gapex.si

ShowDown ::

Mislim da so današnji prenosniki že kar zmogljivi. Za 300k SIT dobiš tako stvar na kateri laufa vse.

Zheegec ::

Za 309K v BOF pa BB imaš zdaj Acer 5024 za 309K - vsekakor baterija mnogo mnogo dlje zdrži, pa x700 grafično ima. Potem imaš Prestigio 1590 (nove serije Prestigio so mi kar všeč) s 6600GO za 340K. Pa potem imaš kakšnega HP NX8220 za 340K (P-M 1.73GHz, 512MB, x600, 15.4"), samo za igre ne vidim razloga zakaj ne bi tega prvega vzel, ker ima x700, ali pa 1590 s 6600GO. Pa poglej še malo Toshibe pa kakšnega Asusa izogibaj se Tronote pa Slonote ali kaj je že.

Ali pa kupiš 17" Sony Vaio z X-black, Pentium M 2.0GHz, 1GB RAM, 100GB HDD, x600 pa z vsem ostalim za ---- skromnih --- 650K >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TriDvaEna ::

Če maš ti 3.2 procesor v prenosniku, se mi zdi to vprašanje, da al ne veš kaj maš, al pa maš tolk dnarja da je vprašanje BDW.

Je pa še tretja varianta ---> .......

Zheegec ::

Je kakšen Pentium M 2.0GHz ali pa Turion 2.0GHz (če bi že bili kje za dobit) dosti boljši za igre kot pa neki Pentium 4 3.2GHz, škoda samo da ga omejuje grafična pa disk.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TriDvaEna ::

Vprašanje je bilo če lahko s prenosnikom konf. žnj igra tazadnje špile. Ja lahko. Pri grafiki, zvoku in hitrosti pa je treba nekaj požret. Ne pa teme sedaj nagibat na spec procev, plat, ...

neoto ::

Sam imam Pentium M 1.6 in Radeona 9600 in delujejo vse igre. Sicer ne pri polnih detajlih in včasih pri polni resoluciji, ampak hej, nekaj pa le moraš žrtvovat... (pa SoloNote je, za tiste, ki ne vedo, imajo SoloNote-i istega proizvajalca kot Prestigio-ti, ki jih hvalite ;(( )

zee ::

pred enim letom sem skuril matično od prenosnika med igranjem Need 4 Speed:Underground2. Prenosnik: P-M 1.5 GHz, 512 MB rama, GeforceFx 5200 Go.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

neoto ::

Kako to? Si preveč na bremzo pritisnil in potisnil tipko skozi matično? >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik Centrino 1.4 vs P4 2.8

Oddelek: Kaj kupiti
151462 (1180) antonija
»

Ker prenosnik od teh dveh naj izberem

Oddelek: Kaj kupiti
103118 (2868) kmhslo
»

Mnenje o prenosnik-u Prestigio NOBILE 1570

Oddelek: Kaj kupiti
262037 (1657) Vlady
»

Se en nakup prenosnika - tokrat do 400.000SIT

Oddelek: Kaj kupiti
362443 (1776) rokleb
»

Kateri prenosnik vzeti?

Oddelek: Kaj kupiti
453297 (2082) Lex

Več podobnih tem