» »

SiOL?

1 2
3
»

Bakunin ::

Za mesec januar naslednega leta zahtevajmo zmanjšano mesečno naročnino za število prikrajšanega časa "non-stop" dostopa do interneta minulega leta..


To lahko delas tudi mesecno. Zavrnes mesecni racun in pocakas da ti posljejo novega.
Slednje ne bos docakal, ker se ocitno kopajo v birokraciji....

Hardstyle ::

Jaz sicer nisem na Siolu ampak vseeno "sočustvujem" z uporabniki $iola!
Če bi $iol bil tak super duper ISP kot pravijo potem bi poklicali oniga "bushmana" v Ameriki in ga vrgli iz postelje pa naj to popravi in bi bila težava odpravljena v bistveno krajšem času! Zdaj pa seveda, ker $iol noče, da bi jim bushmani jebali mater kr so mogli it par ur prej iz postelje pa raje čakajo da se šefe zbudi! Smart move!!!

**
In zdaj se bo nekdo našel ki bo napisal, da imajo strežniške omare pod timelockom kot kak državni trezor... neverjetno!

Zgodovina sprememb…

Banananjam ::

Stepni volk ne fantaziraj. Pomemben je uptime pri posamzenm uporabniku, ti bi pa kr za celo Slovenijo rad. Pa kaj mate tolk proti Siolu - sami ste s z pogodbo zavezali k njim, ADSL je pa konec koncev še vedno luksuz, ki ga lahko privošči tisti ki si ga lahko in hoče, pogoji so pa znani.

Nejc Pintar ::

@Bananjam, adsl se meni ne zdi več luksuz, praktično skoraj vsak ki ga ima možnost imeti ga ima
Lahko je biti prvi, če si edini!

Tody ::

ADSL je tok luksuz kot mobitel... Zdajšnih 5k na mesec pač ni veliko... seveda v odvisnosti kakšni so prihodki, če nimaš za hrano na konc meseca ja luksuz ja ...

sese12 ::

In za težave SiOLa so sedaj krivi američani povezava

SaXsIm ::

zanima me, če zna kdo razložiti tisto :
Server Name: SIOL.NET.JE.OWCA.INFO
Registrar: DOTSTER, INC.
Whois Server: whois.dotster.com
Referral URL: http://www.dotster.com

Hacknjeno pa menda tudi ni...
SaXsIm

no_use4 ::

in kaj bi lahko bilo hacknjeno ?!
pac en je dal tako poddomeno na owca.info ... al kua :)

ender ::

no_use4: jaz bi rekel, da je kar wildcard nastavljen za *.owca.info na 193.189.185.135 .
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

SaXsIm ::

ja in zakaj bi bla ta poddomena zapisana v whois-u domene siol.net ? Mislim, malo čudno se mi zdi da bi siolovci ob registraciji navedli ime serverja siol.je.owca.info... Lahko pa da tudi :)) Možno da sem kaj spregledal...
SaXsIm

Pyr0Beast ::

In zakaj je vse redirektano na Policijo??
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

no_use4 ::

pomoje ta whois vrne vse domene s poddomenami vred, ki vsebujejo iskani domeni ... pol pa se podatke o iskani domeni ...
ampak ker se ne spoznam tolk na te zadeve, bom raj kr utihnu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: no_use4 ()

fizolcek ::

whois ti vrne tudi registrirane domenske streznike, zato izpise tudi tisto owco. Za lepsi primeri si poglej whois od microsoft.com

goba ::

Tule je to podrobneje razlozeno.
http://www.whoisview.com/articles/stran...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL - DNS mrk

Oddelek: Omrežja in internet
303551 (2218) b
»

SiOL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11319913 (12376) goba
»

domena

Oddelek: Omrežja in internet
91644 (1456) Bakunin
»

Težava

Oddelek: Omrežja in internet
13844 (733) Uporabnik
»

DNS2GO in SiOL ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
101648 (1320) Bernard

Več podobnih tem